Samsung Galaxy S10e je zpět. Mimořádná dodávka oblíbeného smartphonu na český trh

Praha 26. června 2020 – Společnost Samsung dodá na český trh několik tisíc kusů oblíbených smartphonů Galaxy S10e. Nejprodávanější model loňské řady Galaxy S10 se vrátí na český trh 27. června a k dispozici bude do vyprodání zásob. K dostání bude v černé barvě ve verzi 128 GB za cenu 12 999 Kč.

Samsung Galaxy S10e byl vytvořen pro ty, kteří chtějí získat všechny nezbytné atributy prémiového smartphonu, navíc  v kompaktním přístroji s plochým displejem. Telefon nabízí špičkový Dynamic AMOLED displej s úhlopříčkou 5,8″ a průstřelem pro 10Mpx selfie fotoaparát. Jako první smartphone s technologií HDR10+ poskytuje živý digitální obsah. Díky dynamickému mapováním tónů nabízí širší škálu barev a krásný realistický obraz. Co se týče fotoaparátu, Galaxy S10e představuje nové technologie a pokročilé funkce, které usnadňují pořizování epických snímků a videí. 

Nejprodávanější model řady S je zpět

„Model Galaxy S10e se stal díky menší velikosti a cenové dostupnosti v loňském roce naším nejprodávanějším prémiovým modelem,“ říká Tomáš Balík, ředitel mobilní divize Samsung Electronics Czech and Slovak. „Přestože byl prodej telefonu v květnu ukončen, vyslyšeli jsme poptávku našich zákazníků po tomto modelu a podařilo se nám zajistit mimořádnou dodávku několika tisíc kusů.“

V České republice se bude smarthphone prodávat od 27. června a dispozici bude až do vyprodávání zásob.  K dostání bude černý model ve verzi 128 GB za doporučenou maloobchodní cenu 12 999 Kč.

Specifikace smartphonu Galaxy S10e*

Galaxy S10e
Displej 5,8 palce, AMOLED 2 280 × 1 080
Dynamic AMOLED
Fotoaparát Zadní Hlavní: 12 Mpx, f/1,5

Širokoúhlý: 16 Mpx, f /2,2

Přední Selfie: 10 Mpx, f/1,9
Procesor Osmijádrový Exynos 9820 (2,7 GHz)
Paměť 6 GB RAM
128 GB vnitřní úložiště
Micro SD (až do 512 GB)
Baterie 3 100 mAh (typická), 15 W nabíjení
Rozměry 142,2 x 69,9 x 7,9 mm, 150 g
Operační systém Android 9.0 Pie, One UI
Konektory USB-C, 3,5mm jack

* Všechny dostupné funkce, vlastnosti, specifikace a další informace, které jsou uvedeny v tomto dokumentu a týkají se výrobků, mimo jiné včetně informací o výhodách, designu, ceně, součástkách, výkonu, dostupnosti a funkcích výrobku, se mohou bez předchozího upozornění změnit.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými průlomovými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, systémů LSI, polovodičů a LED displejů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.