Do GeForce NOW míří Trackmania a dalších 11 her. Služba dostává podporu NVIDIA Freestyle

 • GeForce NOW dostává podporu NVIDIA Freestyle fltrů
 • Destiny 2 se přidává ke hrám s podporou NVIDIA Highlights
 • Služba podporuje více než stovku her z aktuálního Letního výprodeje na Steamu

Podpora NVIDIA Freestyle

NVIDIA Freestyle — postpocessingové filtry, které lze aktivovat ve hře a významně tak změnit její vizuální stránku, jsou nyní dostupné v GeForce NOW.

 

Umožní dělat úpravy v barvách, jejich saturaci nebo využít dramatického vzhledu HDR. Funkce Freestyle je integrována na úrovni ovladačů pro hladkou kompatibilitu s podporovanými hrami.

Zpřístupněna je počínaje dnešním dnem v aplikacích GeForce NOW pro PC a macOS. Uživatelé mohou využít overlay ve hře (CTRL-G ve Windows, případně Cmd-G v macOS) k aplikaci filtrů, přidávání klávesových zkratek, zobrazení galerie a mnoha dalších funkcí. Otevírá se jim tím nový kreativní obzor.
NVIDIA Higlights v Destiny 2
Destiny 2,  free-to-play multiplayerová akce od Bungie, dostává podporu NVIDIA Highlights. Jde o chytré rozeznávání obrazů a vzorů, které automaticky detekuje a zachytí důležité okamžiky, takže Guardiani mohou sdílet celý raid, šťastný drop nebo slavné vítězství. Toto rozšíření NVIDIA Highlights se bude v následujících týdnech dostávat ke stále většímu množství hráčů.
Destiny 2 se přidává k rozšiřujícímu se počtu her s podporou Highlights. Celý jejich seznam naleznete zde. O dalších novinkách nebo např. podpoře v macOS budeme informovat.
Letní výprodej na Steamu
Uživatelé GeForce NOW si mohou se službou propojit knihovnu her z populárních online obchodů, jako např. Steam a mohou tak využívat jejich slevových akcí. Více než stovka her s okamžitým přístupem je nyní dostupná za akční cenu v rámci Letního výprodeje na Steamu. Patří mezi ně populární tituly jako:
ARK: Survival Evolved, Dead by Daylight, Destiny 2, Euro Truck Simulator 2, Hearts of Iron IV, Mount & Blade: Bannerlord II, Payday 2,Rocket League, Rust, Satisfactory, Terraria, The Witcher 3 a mnoho dalších.
Game Ready na GeForce NOW
Game Ready na GeForce NOW znamená, že hráči mohou své oblíbené hry spustit téměř ihned bez zdlouhavé instalace a užívat si hraní v cloudu, které je optimalizováno pro skvělý zážitek. Využívá výhod Game Ready ovladačů pro lepší výkon a nabízí okamžité updaty. Pokud hry podporují RTX, mohou se uživatelé těšit také na skvěle vypadající grafiku s ray tracingovými efekty.
Závazek přidávat každý týden ve čtvrtek do služby nové hry v rámci programu Game Ready na GeForce NOW pokračuje i tentokrát a přináší celkem 12 nových titulů. Patří mezi ně i novinka Trackmania, závodní hra, která navazuje na své slavné předchůdce populární mezi esportovci i příležitostnými hráči.
Probíhají také přípravy na podpoře her, které jsou každý týden zdarma v rámci Epic Vault.  GeForce NOW se tak přivítá multiplayerový titul Conan Exiles a plošinovku s puzzly Hue. Do služby se vrací open world survival ve světě plném dinosaurů The Isle.
Kompletní seznam nových her v rámci Game Ready na GeForce NOW:

(Všechny budou dostupné do přibližně 19.00 SEČ) 

Nově v GeForce NOW:
 • Trackmania (novinka na Epic & Uplay – 1. července)
 • Conan Exiles (Epic Games Store)
 • Desperados III (Epic)
 • Far Cry 3: Blood Dragon (Epic & Uplay)
 • Hue (Epic)
 • Lethal League
 • Lost Castle
 • Mount & Blade II: Bannerlord (Epic)
 • Serial Cleaner
 • SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated (Epic)
 • Subnautica (Epic)

 

Návrat do GeForce NOW:

 • The Isle

 

Detaily k vybraným hrám v anglickém jazyce

Game Title: Trackmania

Developer: Ubisoft Nadeo

Publisher: Ubisoft

Game Store: Uplay & Epic Games Store

Links: https://www.ubisoft.com/en-us/game/trackmania/trackmania

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/trackmania/home

Price: $9.99 USD (Standard Access)

Description: Ubisoft’s newest entry in the Trackmania series combines easy-to-learn, hard-to-master gameplay style with a fresh look. Trackmania features official seasonal campaigns, diverse tracks to race against your friends, and new esports features ranging from daily competitions to international open leagues.

 

Game Title: Conan Exiles

Developer: Funcom

Publisher: Funcom

Game Store: Epic Games Store

Link: https://www.epicgames.com/store/en-US/product/conan-exiles/home

Price: Free until July 9

Description: An online multiplayer survival game, now with mounts and mounted combat, set in the lands of Conan the Barbarian. Survive in a vast open world sandbox, build a home and kingdom, dominate your enemies in single or multiplayer.

 

Game Title: The Isle

Developer: Afterthought

Publisher: Afterthought

Game Store: Steam

Link: https://store.steampowered.com/app/376210/The_Isle/

Price: $13.39 USD (33% off until July 9)

Description: Experience fierce open world survival gameplay as you attempt to stay alive on an unforgiving island inhabited by dinosaurs! Hunt. Grow. Survive.

 

Game Title: SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated

Developer: Purple Lamp Studios

Publisher: THQ Nordic

Game Store: Epic

Link: https://www.epicgames.com/store/en-US/product/spongebob-squarepants-battle-for-bikini-bottom-rehydrated/home

Price: $29.99

Description: Are you ready, kids? The cult classic is back, faithfully remade in spongetastic splendor! Play as SpongeBob, Patrick and Sandy and show the evil Plankton that crime pays even less than Mr. Krabs.