U metra Vysočanská otevře Lidl už 40. prodejnu v Praze a celkově již 260. prodejnu v České republice

V pondělí 13. července otevře Lidl v Praze 9 v ulici Sokolovská novou prodejnu. Zákazníci ji najdou ve stávající zástavbě u metra Vysočanská a vybavena bude prvky nového konceptu. Na nakupující a zaměstnance tak čeká řada novinek a také speciální akce. Z nákupů uskutečněných v tento den navíc společnost Lidl podpoří místní mateřskou školu.

Zákazníci se mohou těšit především na pohodlné nakupování v moderních prostorách. Lidl totiž nahradil dřívější prodejnu potravin, přičemž prodejna se od základu změnila. Vybavena bude vlastní pekárnou, díky které bude v nabídce vždy čerstvé pečivo. Vedle rozsáhlého úseku čerstvých potravin, kdy bude k dispozici bohatý výběr ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků, zákazníci jistě uvítají také dostatečný počet pokladen s velkým odkládacím prostorem. Vystavené zboží pak dobře vynikne díky LED osvětlení a barevnému provedení interiéru. „Chybět nebude ani Wi-Fi připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá. 

Zákazníci zvyklí jezdit na nákupy autem mohou využívat parkoviště, které se nachází za prodejnou, přičemž je třeba počítat s jeho omezenou kapacitou.  Zákazníci mohou vyrazit na nákupy také městskou hromadnou dopravou. Nová prodejna se nachází v těsné blízkosti nejen zastávky metra Vysočanská, ale také tramvajové zastávky Nádraží Vysočany. 

Prodejna u metra Vysočanská je již 40. prodejnou Lidlu v hlavním městě a zároveň letos již třetí prodejnou otevřenou v Praze. Jejím otevřením pak Lidl zaokrouhlí celkový počet svých prodejen v České republice na 260. Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. Po dobu jednoho týdne po otevření se zákazníci navíc mohou těšit na speciální akce určené pouze pro tuto prodejnu. 

První den otevření bude spojen také s podporou místní MŠ U Vysočanského pivovaru. Tu podpoří v pondělí všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž daruje MŠ z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Za darované finance školka nakoupí učební pomůcky pro děti.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 259 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. 

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

www.twitter.com/lidlcz

www.facebook.com/lidlcesko

www.instagram.com/lidlcz

www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika