Unikátní televizor s otočnou obrazovkou Samsung The Sero přichází na český trh

Na rozdíl od běžných televizorů můžete The Sero libovolně otáčet na šířku  i na výšku, podobně jako telefon nebo tablet. 

Samsung Infografika The Sero CZ2b.jpg

Praha 21. července 2020 – Lifestylová řada televizorů Samsung dostupná na českém trhu se  rozšiřuje o model The Sero – moderní designový televizor s otočnou obrazovkou. Televizor nepotřebuje stojan, protože ten je už jeho součástí. Zároveň jej lze jednoduše přemisťovat po místnosti pomocí zabudovaných koleček, které lze k televizoru The Sero dokoupit.

Model The Sero (Samsung QE43LS05T) bude dostupný na českém trhu v úhlopříčce 43″ (109 cm) za maloobchodní doporučenou cenu 39 990 Kč. 

Lidé se dnes nejvíce baví na mobilních zařízeních a tak jsme rádi, že můžeme nabídnout televizi, která se přizpůsobí vertikálnímu mobilnímu obsahu,“ říká Michal Forejt, ředitel divize spotřební elektroniky ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodává: „Lifestylový model The Sero je určený zejména mileniálům a příslušníkům generace Z – je vhodný jak pro sledování seriálů a filmů, tak pro procházení sociálních sítí a zrcadlení mobilního obsahu.“

QLED s rozlišením 4K UHD

Samsung Sero QE43LS05T (2020), který je vybaven obrazovkou QLED s technologií Quantum Dot se 100% objemem barev, má řadu inteligentních funkcí zaměřených na propojení dalších chytrých zařízení či třeba na zrcadlení obrazovky mobilu, tabletu nebo dokonce počítače na TV. Můžete například využít funkci Easy Tap, takže stačí jedno poklepání mobilem na rám televizoru, což je také vše, co potřebujete k zobrazení obsahu na velké obrazovce. Pokud posloucháte hudbu nebo sledujete video na vašem telefonu, funkce je přehraje na The Sero v několika sekundách. Díky aplikaci SmartThings pro Android i iOS také například můžete začít sledování filmu na vašem smartphonu a následně jednoduše pokračovat u vás doma na The Sero. 

Díky režimu Ambient+ vám televizor nabízí možnost vytvořit si ideální atmosféru například s informacemi, které potřebujete každé ráno až třeba k odpolední hudební kulise. Nechybí ani podpora Apple AirPlay 2 pro přehrávání obsahu ze zařízení s operačním systémem iOS. Vedle toho The Sero nabízí i herní režim v podobě Auto Game Mode (ALLM) a Game Motion Plus.

Součástí Samsung Sero je podstavec, ve kterém je umístěn adaptibilní audio systém o celkovém výkonu 60 W ve verzi 4.1, tedy včetně jednoho basového reproduktoru, kanálu. Zabudované audio se zároveň automaticky dokáže postarat o čisté dialogy. 

A otáčení obrazovky QLED s automatickou adaptací na okolní světelné podmínky? To obstará aplikace v mobilu, otočit displej televizoru ale můžete také pomocí dálkového ovladače. Televizor tak může pracovat buď v režimu na šířku nebo na výšku à la mobil. K podstavci rovněž můžete připevnit samostatně prodávaná kolečka The Sero Wheel a lehce tak přesouvat televizor tam, kde ho potřebujete mít.

Všechny lifestylové televizory Samsungu jsou v roce 2020 dodávány v ekologickém balení, z něhož lze navíc vytvořit praktickou poličku nebo domeček pro domácí mazlíčky. Kromě televizorů The Sero se to týká i The Frame, který se ve vypnutém režimu dokáže změnit v obraz, a The Serif s unikátním designem ve tvaru „I“.

Více informací o televizoru Sero s otočnou obrazovkou naleznete na webu https://www.samsung.com/cz/tvs/the-sero-ls05t/

Fotografie televizoru Samsung Sero v tiskové kvalitě si můžete stáhnout ZDE.

# # #

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými průlomovými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, systémů LSI, polovodičů a LED displejů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.