Inovativní soundbar TCL RAY-DANZ s podporou Dolby Atmos

TCL přináší na český trh oceňovaný soundbar RAY-DANZ TS9030

27. 7. 2020 – Společnost TCL Electronics, jeden z dominantních hráčů na globálním poli výroby televizorů a vedoucí společnost v oblasti spotřební elektroniky, začala dodávat na český trh prostřednictvím vybraných prodejců svůj inovativní soundbar RAY-DANZ TS9030 s 3.1kanálovým zvukem a podporou Dolby Atmos®. Novinka na českém trhu nabízí řešení typické pro highendová domácí kina v podobě cenově dostupného soundbaru, který poskytuje celkově širší, vyvážený a přirozený zvukový prostor a upřednostňuje akustické prvky oproti digitálnímu řešení. Soundbar má tříkanálové reproduktory, centrální a boční a také bezdrátový subwoofer. Podporuje technologii Dolby Atmos a lze jej instalovat i na zeď.

Originální konstrukční řešení zpětného ohnutí u bočních reproduktorů směřuje zvuk na akustické odražeče, které ohýbají zvuk do přesného úhlu pro vytvoření přirozeného dozvuku a na rozdíl od mainstreamového digitálního zpracování zvuku tak zajistí širší zvukové pole. Pro silné basy, které doslova otřesou podlahou je určen bezdrátově připojený subwoofer. Centrální kanál s dedikovanými, dopředu vyzařujícími reproduktory, zajistí jasné dialogy a lokalizaci hlasu u obsahu s mluveným slovem

TCL RAY-DANZ poskytuje široké horizontální zvukové pole a využívá akustické prostředky. Pohlcující zvukový zážitek u tohoto soundbaru může být rozšířen o virtuální výškové kanály podporující Dolby Atmos, které dokáží simulovat nadhlavový zvuk. V konečném důsledku je možné dosáhnout 360stupňového zvukového efektu, bez nutnosti instalovat další, nahoru vyzařující reproduktory.

Cena a dostupnost

Soundbar TCL RAY-DANZ TS9030 je k dostání prostřednictvím vybraných prodejců za 10 490 Kč včetně DPH.

www: https://www.tcl.com/cz/cs/product_soundbar/ts9030/ts9030.html

video: https://youtu.be/DfL–iBNnOY

TCL je rychle rostoucí společnost vyrábějící spotřební elektroniku a hlavní hráč na globálním trhu v odvětví výroby televizorů. TCL provozuje vlastní výrobu a má centra pro výzkum a vývoj po celém světě.  Produkty jsou k dostání ve více než 160 zemích po celém světě. Podle společnosti Sigmaintell společnost TCL zaujímá na základě prodejů za rok 2019 druhé místo na globálním trhu televizí. TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu spotřební elektroniky, od televizorů, mobilních telefonů, audio zařízení až po chytré produkty pro domácnost.

TCL je registrovaná ochranná známka TCL Corporation. Všechny další ochranné známky patří jednotlivým vlastníkům. Pro další informace navštivte https://tcl.com/cz/cs.html