GeForce NOW představuje funkci Steam Sync

 • team Sync zjednodušuje orientaci v GeForce NOW mezi tituly ze Steamu
 • Rainbow Six Siege dostává podporu NVIDIA Highlights
 • ASUS uvádí nový router doporučený pro GeForce NOW [RT-AX86U]

Synchronizace knihovny
GeForce NOW nyní disponuje přehlednějším vyhledáváním her. Členové si mohou synchronizovat Steam knihovnu s GeForce NOW přes volbu Settings > Game Sync. Tato funkce identifikuje v GeForce NOW podporované hry a automaticky je přidá do záložky „My Library“ v aplikaci.
Po autorizaci Steamového účtu lze pomocí Game Sync aktualizovat GeForce NOW knihovnu po každém nákupu hry. Jedná se o nejjednodušší způsob, jak mít katalog her v GeForce NOW neustále aktuální.
Rainbow Six Siege dostávají podporu NVIDIA Highlights

Rainbow Six Siege je novým přírůstkem do seznamu her podporujících NVIDIA Highlights. Hráčům díky tomu neunikne žádný důležitý moment, jímž by se chtěli na sociálních sítích pochlubit ostatním. Díky chytrému rozpoznávání obrazu a vzorů využívající cloud jsou všechna dramatická vítězství i rozhodující zásahy, kterých je taktické FPS od Ubisoftu plné, automaticky zaznamenávány.

Optimalizováno pro cloudový gaming
Společnosti ASUS a NVIDIA spojily síly a nabídnou streamování her s nízkou latencí do zařízení připojených k RT-AX86U, routeru optimalizovanému ke hraní v cloudu a doporučovanému pro GeForce NOW. Jeden z jeho LAN portů je vyhrazen přímo k herním účelům (Gaming Port) a zařízení k němu připojené má prioritu. Funkce Open NAT zjednodušuje nastavení přesměrování portů pomocí jednoduchého konfiguračního procesu o třech krocích. Adaptivní QoS může být nastaveno tak, aby prioritizovalo přenos dat z rýzných aplikací včetně her. Díky tomu se efekt „úzkého hrdla“ stává minulostí.
Game Ready na GeForce NOW
V rámci čtvrtečního Game Ready na GeForce NOW se knihovna her rozšiřuje o 11 tituulů, mezi které patří multiplayerový dungeon crawler Blightbound a Hellpoint, sci-fi akční RPG z prostředí opuštěné vesmírné stanice. Dalšími zajímavými přírůstky jsou survival RPG Dead Age 2 a svérázný titul South Park: The Stick of Truth na motivy populárního seriálu.
Game Ready na GeForce NOW znamená, že hráči mohou své oblíbené hry spustit téměř ihned bez zdlouhavé instalace a užívat si hraní v cloudu, které je optimalizováno pro skvělý zážitek. Využívá výhod Game Ready ovladačů pro lepší výkon a nabízí okamžité updaty. Pokud hry podporují RTX, mohou se uživatelé těšit také na skvěle vypadající grafiku s ray tracingovými efekty.
Seznam novinek v rámci čtvrtečního Game Ready na GeForce NOW

Hry budou ve službě dostupné okolo 19.00 SEČ. Nově vydné hry se mohou objevit později.

Novinky v GeForce NOW:

 • Blightbound (novinka na Steamu – 29. 7.)
 • Hellpoint (novinka na Steamu a Epic Game Store – 30. 7.)
 • Dead Age 2 (nedávno přidáno na Steam – 16. 7.)
 • Far Cry 3 (Epic Games Store)
 • For The King (Epic)
 • Life is Strange – Before the Storm
 • Magic the Gathering: Arena (Epic)
 • South Park: The Stick of Truth (Epic)
 • Stationeers
 • This War of Mine (Epic)
 • Warface (My.com)

Detaily o novinkách v anglickém jazyce:

Game Title: Blightbound

Developer: Ronimo Games

Publisher: Devolver Digital

Game Store: Steam

Linkhttps://store.steampowered.com/app/1263070/Blightbound/

Price: $19.99

Description: Blightbound is a multiplayer dungeon crawler that tasks three heroes to venture down from their mountain refuge to face the abominations of the Blight – a mysterious and corrupting fog that enshrouds the land.

 

Game Title: Hellpoint

Developer: Cradle Games

Publisher: tinyBuild

Game Stores: Steam and Epic Games Store

Steam Linkhttps://store.steampowered.com/app/628670/Hellpoint/

Epic Games Store Link: https://www.epicgames.com/store/en-US/product/hellpoint/home

Price: $27.99 (20% off $34.99 regular price)

Description: Hellpoint is an intense action RPG taking place on Irid Novo, a derelict space station soaked in an intoxicating dark sci fi atmosphere. Fight dreadful creatures, face the Cosmic Gods and unravel their twisted story. Should the challenge be too great, play with a friend in local or online coop.

 

Game Title: Dead Age 2

Developer: Silent Dreams

Publisher: Headup

Game Store: Steam

Linkhttps://store.steampowered.com/app/951430/Dead_Age_2/

Price: $17.99

Description: The successful indie survival RPG „Dead Age“ (84% very positive) is back with a vengeance! No other game offers this mix of role-playing, rogue-like, fast-paced turn-based combat and survival all in one. Inspired by Darkest Dungeon, Fallout 1+2, This War of Mine and The Walking Dead.

 

Game Title: South Park: The Stick of Truth

Developer: Obsidian Entertainment

Publisher: Ubisoft

Game Store: Epic Games Store

Linkhttps://www.epicgames.com/store/en-US/product/south-park-the-stick-of-truth/home

Price: $7.49 (75% off $29.99 regular price until August 6)

Description: From the perilous battlefields of the fourth-grade playground, a young hero will rise, destined to be South Park’s savior.