Ester Ledecká představuje trekingovou kolekci Lidlu

Vrcholová sportovkyně Ester Ledecká představí další kolekci Lidl oblečení. Tentokrát bude akce zaměřená na trekingovou výbavu, která se v prodejnách objeví už ve čtvrtek 13. srpna.

Lidl navazuje na úspěšnou spolupráci se slavnou českou lyžařkou a snowboardistkou Ester Ledeckou. Po loňské kolekci zaměřené na zimní sporty nabídne zákazníkům trekingovou akci. V  nabídce se objeví trekingové bundy, softshellové kabáty, funkční trika i kalhoty, chybět nebudou ani pevné boty a trekingové sandály. 

 „Češi jsou turistický a kempařský národ, což se ještě více projevilo v souvislosti s pandemií koronaviru, kvůli které mnoho rodin tráví dovolenou v tuzemsku. Naší akcí zaměřenou na kempování i treking jim proto chceme dopřát ucelenou nabídku, která je kvalitní a přitom cenově dostupná,“ přibližuje jednatel společnosti Michal Farník.

Akce kromě oblečení pro celou rodinu zahrnuje také spací pytle, stany, pláštěnky a batohy, ale také potřeby na kempování jako je solární sprcha nebo kempinkový dřez. Nabídka je již nyní k dostání na e-shopu, v prodejnách se objeví ve čtvrtek 13. srpna.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl otevřela prvních 14 prodejen v České republice v červnu 2003. V průběhu jejího působení na českém trhu rozšířila obchodní síť na 260 prodejen. Blízkost prodejen k zákazníkům a jednoduchost prodeje jsou základem úspěchu společnosti. Prodejny Lidl jsou specifické svou vysokou funkčností, účelovostí, příjemným a čistým prostředím. Jasné a přehledné rozdělení jednotlivých uliček umožňuje zákazníkovi rychlou a jednoduchou orientaci. Filosofie prodeje společnosti Lidl je založena na vlastních produktech prodávaných pod vlastními značkami. Veškerý sortiment zboží podléhá neustále přísné kontrole kvality a pouze dodavatelé, kteří tyto vysoké normy kvality splňují, mohou své zboží do Lidlu dodávat. Důležitou zárukou čerstvosti všech potravin je krátká dodací cesta a okamžitá překládka zboží. Společnost Lidl pro své zákazníky připravuje pravidelné tematické týdny. Kromě potravinářského sortimentu jsou v rámci těchto akcí nabízeny také potřeby pro domácnost, kancelář, sport, zábavu nebo kutilství. 

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

http://www.twitter.com/lidlcz

http://www.facebook.com/lidlcesko

http://www.instagram.com/lidlcz

http://www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

 

Označeno tagem