Microsoft Flight Simulator and World of Warcraft: Shadowlands dostávají důležité Game Ready ovladače

Nejnovější GeForce Game Ready ovaldače nabídnou optimalizace a vylepšení pro Microsoft Flight Simulator World of Warcraft: Shadowlands již v den jejich vydání. Mezi ty nejdůležitější patří možnost zapnout DXR ray tracované stíny na beta serveru populárního MMORPG. Ovladače také nabídnou nejlepší možný zážitek z Total War Saga: TROYTony Hawk’s Pro Skater 1+2 a dalších titulů. Přibývá také podpora 8 dalších G-SYNC Compatible monitorů, čímž se jejich počet rozšiřuje na 110. Pro kreativce a tvůrce obsahu budou zítra k dispozici nové NVIDIA Studio ovladače.Další světoznámá značka podporuje ray tracing

World of Warcraft je jednou z nejdéle existujících MMORPG her všech dob a beta hráči se nyní se dočkají vylepšení vizuální stránky zdarma přidáním ray tracovaných stínů.

Ray tracing se tak dostává do další extrémně populární herní značky.

  • Ray tracing je v beta verzi přítomný v nejpopulárnější hře dneška – Minecraftu.
  • Ray tracing byl od vydání dostupný v posledním dílu jedné z největších herních sérií – Call of Duty: Modern Warfare.
  • Ray tracing byl oznámen a demonstrován v zatím nejočekávanější hře – Cyberpunk 2077.
  • A nyní míří do World of Warcraft – MMORPG s bohatou historií a širokou hráčkou základnou.

Eight New G-SYNC Compatible Displays

Program G-SYNC Compatible rozšiřuje ekosystém G-SYNC a přináší do něj konzistenci. Zároveň má za cíl vzdělávat zákazníky o tom, které monitory během hraní poskytují dostatečně kvalitní zážitek z VRR (variable refresh rate).

Nové ovladače rozšiřují tento seznam o modely Acer XB273U GX, VG272 LV, XV272 LV, CP5271U V, X34 GS, spolu s Asus PG329, IO Data GC252UXm a Lenovo Y25-25, což hráčům přináší širší volbu při výběru optimálního herního monitoru.

V rámci programu G-SYNC Compatible spolupracuje společnost NVIDIA s OEM výrobci za účelem validace monitorů s podporou AdaptiveSync protokolu. Displeje, které touto validací projdou, získají označení „G-SYNC Compatible“. Jejich úplný seznam nyní čítá 98 modelů a naleznete jej zde.

About NVIDIA Game Ready Drivers

Game Ready ovladače jsou hráčům k dispozici v den vydání většiny hlavních titulů, nebo ještě před ním. Nabízejí optimalizaci pro co nejlepší výkon a ničím nerušený zážitek ze hraní. Všechny NVIDIA Game Ready ovladače nesou certifikaci Microsoft WHQL.

Doporučené odkazy

Článek k novým Game Ready ovladačům pro Microsoft Flight Simulator World of Warcraft: Shadowlands:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/microsoft-flight-simulator-game-ready-driver/

Ovladače NVIDIA ke stažení:

https://www.nvidia.com/Download/Find.aspx

 

Seznam G-SYNC Compatible monitorů:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/products/g-sync-monitors/specs/