Pinnacle Studio 24 Ultimate maximalizuje flexibilitu a výkon v oblasti střihu videa

Aktualizovaný editor titulků, vylepšené maskování videa a pracovní postupy nabízejí nekonečné kreativní možnosti pro pokročilou filmovou tvorbu

Praha, 19. srpna 2020Pinnacle Studio 24 Ultimate nabízí kompletní sadu robustních nástrojů pro střih videa, které uživatelům umožňují produkovat ohromující, pokročilá videa. Nejnovější verze editoru videa Pinnacle Ultimate pomáhá uživatelům vytvářet širokou škálu sofistikovaných speciálních efektů s nově vylepšeným maskováním videa. Pokročilé ovládací prvky pro klíčové snímky nabízejí vyšší přesnost střihu. Aktualizovaný editor titulků nabízí nové kreativní možnosti. Vylepšení pracovních postupů střihu videa navíc zjednodušuje proces střihu. 

„Naše nejnovější verze produktu Pinnacle Studio Ultimate, který je již teď proslulý svou všestranností, výkonem a mírou ovladatelnosti, nabízí nové funkce, které mohou dále upevnit naši pozici výjimečného spotřebitelského editoru videa,“ říká Prakash Channagiri, vedoucí správy produktů v oblasti videa ve společnosti Corel. „Dáváme uživatelům možnost vytvářet úžasná a jedinečná videa a znovu ukazujeme, že pokročilé výsledky jsou dostupné i běžným uživatelům.“

Pinnacle Studio™ 24 Ultimate nabízí vyšší přenosovou rychlost a vylepšenou hardwarovou akceleraci videa Intel Quick Sync a pokročilou sadu nástrojů a funkcí pro střih videa, mezi které patří: 

 

  • Vylepšení! Editor titulků: Umožňuje upravovat parametry ovládacích prvků založených na klíčových snímcích a přidat k textu plně přizpůsobitelný pohyb a speciální efekty. Umožňuje vytvářet působivé úvodní titulky nebo zakončit video dramatickým sdělením či kreativním uvedením autorů.
  • Vylepšení! Maskování videa: Pomocí nových flexibilních ovládacích prvků lze přizpůsobit masky s přesností na jeden snímek. Umožňuje odebírat nechtěné objekty, rozmazávat tváře, klonovat lidi a selektivně používat efekty. Nabízí vylepšené prolnutí a detekci okrajů při přesném vrstvení klipů pro snazší nahrazení pozadí, záměnu obrazovek a další.
  • Vylepšení! Střih videa: Umožňuje zjednodušení pracovních postupů díky vylepšeným ovládacím prvkům pro klíčové snímky a snazší přístup k předvolbám efektů. Šetří čas díky možnosti vytvoření a uložení předvoleb, dílčích projektů a vnořených klipů pro použití v budoucích projektech. Nové poznámky k projektu usnadňují organizaci při přepínání mezi vícedenními projekty.
  • Vylepšení! Ovládací prvky pro klíčové snímky: Umožňují kopírovat a vkládat klíčové snímky napříč časovou osou a opakovat přizpůsobené přechody, střihy a efekty pomocí několika kliknutí.
  • Novinka! Animované překryvy: Aktualizovaná grafika, pozadí a animované překryvy vylepšují úvody, sekvence s titulky. 

 

  • Obnoveno! 5.1 Surround Audio: Umožňuje exportovat soubory, DVD a Blu-ray disky s 5.1 prostorovým zvukem

Pinnacle Studio 24 Ultimate podporuje 4K, HD a 360° video a nabízí i dynamické přechody, průhlednost stopy a fázovou animaci. Mezi další funkce patří:

  • Color Grading: Umožňuje přizpůsobit vzhled záznamu díky ovládacím prvkům vyvážení bílé a tonálních křivek, nastavení sytosti a zahrnutým předvolbám profilů LUT pro okamžité barevné efekty profesionální kvality. 
  • MultiCam Capture™ Lite: Umožňuje nahrávat záznam obrazovky a webové kamery a plynule kombinovat záznamy pomocí editoru záznamu z více kamer. 
  • Pinnacle™ MyDVD™: Umožňuje vypalovat projekty na disky s více než 100 přizpůsobitelnými nabídkami a kapitolami.

Pinnacle Studio 24 Ultimate je součástí řady Pinnacle Studio, která zahrnuje také Pinnacle Studio 24 Plus a Pinnacle Studio 24. Další informace o softwaru pro střih videa Pinnacle Studio naleznete v této srovnávací tabulce.

Dostupnost

Produkty Pinnacle Studio 24 Ultimate, Pinnacle Studio 24 Plus a Pinnacle Studio 24 jsou nyní dostupné v češtině, angličtině, dánštině, holandštině, finštině, francouzštině, němčině, italštině, japonštině, polštině, ruštině, španělštině a švédštině. Veškeré ceny na webových stránkách Pinnacle pro český trh jsou uváděny v USD a jejich přesná výše v Kč závisí na aktuálním směnném kurzu Kč a USD. Výsledné ceny v českých korunách jsou založené na maloobchodní ceně uváděné v USD a jsou uváděny včetně daně z přidané hodnoty. K dispozici je i upgrade za speciální cenu. Další informace naleznete na adrese www.pinnaclesys.com.

Spojte se s námi 

Pinnacle Studio naleznete na Facebooku na adrese www.facebook.com/pinnaclesys

Produkty Pinnacle, které vám přináší Corel, dávají lidem možnost vyjádřit své kreativní vize prostřednictvím videa. Pinnacle Studio, které je proslulé širokou škálou funkcí a přesných ovládacích prvků, je pokročilý editor videa, který umožňuje uživatelům posouvat hranice a přiblížit se profesionální tvorbě. Další informace o Pinnacle a vlajkovém editoru videa Pinnacle Studio najdete na adrese www.pinnaclesys.com.

Produkty společnosti Corel nabízejí milionům expertů po celém světě možnost dělat skvělou práci ještě rychleji. Nabízíme jedny z nejznámějších softwarových značek v odvětví, které dávají jednotlivcům a týmům možnost vytvářet, spolupracovat a dosahovat ohromujících výsledků. Základem našeho úspěchu je neúnavná snaha nabízet široké portfolio inovativních aplikací, jakou jsou CorelDRAW®, ClearSlide®, MindManager®, Parallels® a WinZip®, které inspirují uživatele a pomáhají jim při dosahování jejich cílů. Další informace o společnosti Corel naleznete na adrese www.corel.com/cz.