Corel představil nové Pinnacle Studio 25 Ultimate: nabízí neomezené kreativní možnosti pro pokročilý střih videa

Nové režimy prolnutí a inteligentní trasování objektů, vylepšené maskování videa a vyšší výkon umožňují uživatelům přiblížit se profesionálním výsledkům

OTTAWA, 10. srpna 2021 – Nové Pinnacle Studio 25 Ultimate nabízí kompletní sadu výkonných nástrojů pro střih videa a bohatý výběr kreativních efektů, které uživatelům umožňují dosáhnout působivých výsledků. Díky novému inteligentnímu trasování objektů, vylepšeným možnostem maskování videa, zvýšenému výkonu a bohatým tvůrčím možnostem umožňuje Pinnacle Studio™ 25 Ultimate rychleji a snadněji vytvářet pokročilé filmové produkce.

„Pinnacle Studio je již dlouho známé svou rozsáhlou kolekcí funkcí a efektů, které uživatelům umožňují vytvářet pokročilé a jedinečné videoprodukce,“ říká Prakash Channagiri, ředitel produktového managementu v oblasti videa ve společnosti Corel. „Pinnacle Studio 25 Ultimate ještě více usnadňuje vytváření ohromujících, profesionálně působících výsledků díky funkcím, které zjednodušují pracovní postupy střihu a nabízejí uživatelům dokonalou přesnost a kontrolu nad každou částí jejich videoprojektu.“

Pinnacle Studio 25 Ultimate nabízí pokročilou sadu nástrojů pro střih videa a špičkové efekty, se kterými překonáte i ta nejvyšší očekávání při tvorbě filmů. Mezi nové aktualizace patří:

  • NOVINKA! Režimy prolnutí: Podporuje kreativitu a dodává videím umělecký styl díky možnosti vytvářet překryvné efekty, prolínat maskované oblasti nebo vytvářet světelné odlesky či jiné barevné a expoziční efekty.
  • NOVINKA! Inteligentní trasování objektů: Pomocí nového trasování pohybu lze sledovat jakýkoli objekt ve videu. Tato inteligentní technologie automatizuje proces opětovného vytváření masky tím, že rozpozná původní maskovaný objekt a sleduje jej ve vybraném úseku videa, což šetří čas, protože není nutné znovu vytvářet masky pro každý snímek.
  • NOVINKA! Rozšířené funkce pro střih zvuku: S novými funkcemi bude zvuk vždy ostrý, čistý a jedinečný. Pomocí funkce snížení šumu lze identifikovat a odstranit nežádoucí zvuky, aby byl komentář nebo hudební klip zřetelně slyšet. Pomocí funkce škálování výšky lze snadno měnit výšku/frekvenci zvuku a experimentovat se zvukem mícháním více zvukových kanálů v prostorovém zvuku 5.1.
  • NOVINKA! Import 8K videa: Nabízí výrazně vyšší rozlišení, barvy a neuvěřitelně kvalitní zvuk při importu 8K videa. 
  • VYLEPŠENÍ! Modul pro tvorbu masek Ultimate: Díky řadě vylepšení rozhraní a nástrojů lze snadněji a efektivněji vytvářet a spravovat masky. Nové seskupené nástroje pro kreslení usnadňují práci s rastrovými a vektorovými tvary a pohyb mezi nimi pro zdokonalení masek. Navíc lze využít nové možnosti převodu masek klipů na masky stop, importovat vnořené projekty do masek panelů a mnoho dalšího.  
  • NOVINKA! Vylepšení vyžádaná uživateli: Pinnacle Studio 25 Ultimate reaguje na zpětnou vazbu komunity a zjednodušuje pracovní postupy střihu díky vylepšení uživatelského rozhraní a novým kreativním efektům. Poskytuje naprostou kontrolu nad titulky s vylepšeným editorem titulků, který nyní zahrnuje ovládací prvky pro klíčové snímky pro velikost písma a barvu. Experimentujte s vylepšenými ovládacími prvky pro 3D objekty a novými kreativními efekty a užijte si rychlejší a plynulejší proces střihu díky zvýšenému výkonu napříč aplikací. 

Pokročilé ovládací prvky Color Grading v aplikaci Pinnacle Studio 25 Ultimate dávají tvůrčí svobodu při nastavení tónu a atmosféry produkovaného videa pomocí barevných efektů v kinematografické kvalitě. Umožňují nahrávat záznam obrazovky a webové kamery a pomocí editoru záznamu plynule kombinovat záznamy z více kamer s použitím produktu MultiCam Capture™ Lite a vypalovat projekty na disky s více než 100 přizpůsobitelných nabídek, kapitol a dalších možností s produktem Pinnacle™ MyDVD™. 

Pinnacle Studio 25 Ultimate je součástí řady Pinnacle Studio, která zahrnuje také Pinnacle Studio 25 Plus a Pinnacle Studio 25. Další informace o softwaru pro střih videa Pinnacle Studio naleznete v této srovnávací tabulce.

Dostupnost

Pinnacle Studio 25 Ultimate, Pinnacle Studio 25 Plus a Pinnacle Studio 25 jsou k dispozici v češtině, angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině, nizozemštině, polštině, ruštině, finštině, dánštině, švédštině a japonštině. Další informace naleznete na adrese www.pinnaclesys.com.

Spojte se s námi a zjistěte více

Využijte užitečné výukové zdroje na adrese learn.corel.com.

Noví zákazníci Studio Backlot také obdrží 10denní neomezený přístup ke školením Pinnacle Studio od Class on Demand (školení je k dispozici v angličtině a francouzštině).

O Pinnacle

Produkty Pinnacle od společnosti Corel dávají lidem možnost vyjádřit své kreativní vize prostřednictvím videa. Pinnacle Studio, které je proslulé širokou škálou funkcí a přesných ovládacích prvků, je pokročilý editor videa, který umožňuje uživatelům posouvat hranice a přiblížit se profesionální tvorbě. Další informace o Pinnacle a jeho vlajkovém produktu, editoru videa Pinnacle Studio Ultimate, najdete na adrese www.pinnaclesys.com.

O společnosti Corel

Produkty společnosti Corel nabízejí milionům expertů po celém světě možnost dělat skvělou práci ještě rychleji. Nabízíme jedny z nejznámějších softwarových značek v odvětví, které dávají jednotlivcům a týmům možnost vytvářet, spolupracovat a dosahovat ohromujících výsledků. Základem našeho úspěchu je neúnavná snaha nabízet široké portfolio inovativních aplikací, jakou jsou CorelDRAW®, MindManager®, Parallels® a WinZip®, které inspirují uživatele a pomáhají jim při dosahování jejich cílů. Další informace o společnosti Corel naleznete na adrese www.corel.com.
© 2021 Corel Corporation. Všechna práva vyhrazena. Corel, Pinnacle Studio, logo Pinwheel, CorelDRAW, MindManager, MultiCam Capture, MyDVD a WinZip jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Corel Corporation v Kanadě, USA a/nebo v dalších zemích. Parallels je registrovaná ochranná známka společnosti Parallels International GmbH v Kanadě, USA a v dalších zemích. Všechny ostatní uvedené názvy společností, produktů a služeb, loga, značky a registrované či neregistrované ochranné známky slouží pouze k identifikaci a jsou výhradním vlastnictvím jejich příslušných vlastníků. Použití značek, názvů, log nebo jiných informací, obrázků nebo materiálů náležících třetím stranám nepředstavuje jakoukoli jejich podporu. Zříkáme se veškerého vlastnického zájmu týkajícího se takových informací, obrázků, materiálů, značek a názvů třetích stran. Veškeré informace o patentech a související prohlášení naleznete na adrese www.corel.com/patent.