Tech Data Česká republika přidává do svého portfolia Seagate externí disky

Praha, 7. září, 2020 – Společnost Tech Data Česká republika rozšířila od 1. září 2020 své portfolio GCC o externí disky Seagate. V našem portfoliu nyní najdete kompletní nabídku od společnosti Seagate – interní disky, externí disky a externí disky LaCie.

LaCie je prémiová značka společnosti Seagate Technology, která navrhuje prvotřídní produkty externích úložišť pro uživatele PC a Apple. LaCie se odlišuje elegantním designem a bezkonkurenčním technickým výkonem. Další informace o LaCie najdete na LaCie.com nebo na Twitteru, Facebooku, LinkedIn, či YouTube. Přihlásit se může také k odběru novinek na blogu.

„Když jsme před několika lety získali kontrakt na interní disky Seagate, byl náš hlavní cíl odvést kvalitní práci, postupně růst a tím si říct o možnost zařadit do naší nabídky také externí disky od společnosti Seagate. Jsem rád, že náš cíl vyšel a že se naši zákazníci od 1. září mohou těšit na kompletní portfolio Seagate. Díky tomu, že se jedná o panevropský kontrakt, budeme moci našim odběratelům nabídnout skvělé skladové zásoby! Společně s výrobcem také připravíme pro naši zákaznickou komunitu ty nejlepší možné podmínky k nákupu a společnému růstu byznysu,“ uvedl Vít Vojtěšek, Product Marketing Director Tech Data Distribution.

O značce Seagate

Seagate pomáhá svým uživatelům maximalizovat potenciál jejich zařízení pomocí inovativních produktů pro ukládání dat a data management. Více informací naleznete na www.seagate.com. Pro nejnovější informace sledujte Seagate na Twitteru, Facebooku, LinkedIn, Spiceworks či YouTube. Přihlásit se můžete také k odběru novinek na blogu.

O společnosti Tech Data 

Tech Data spojuje svět s pomocí technologií. Naše rozsáhlé portfolio produktů, služeb a řešení, špičkové dovednosti a zkušenost s technologiemi nové generace, umožňují našim partnerům uvádět na trh produkty a řešení, která svět potřebuje k tomu, aby se propojil, rostl a směřoval kupředu. Společnost Tech Data je na 90. místě žebříčku Fortune 500® a časopis Fortune jí jmenoval nejobdivovanější firmou na světě, a to již 11 let za sebou. Více informací najdete na webových stránkách www.techdata.com nebo nás sledujte na sociálních sítích TwitterLinkedInFacebook a Instagram.