Viper Gaming by Patriot představuje vysokorychlostní sady pro VIPER 4 BLACKOUT MEMORY

Vysokorychlostní 16 GB sady (2 x 8 GB) jsou dostupné v rychlostech 4133 MHz, 4266 MHz, a 4400 MHz, aby vyhovovaly potřebám všech počítačových nadšenců.

Praha, 10. září 2020 — Společnost Viper Gaming by Patriot představuje nové vysokorychlostní 16 GB sady pamětí VIPER 4 BLACKOUT PERFORMANCE MEMORY. Ty jsou dostupné v rychlostech od 4133 MHz až do 4400 MHz. Moduly jsou navrženy tak, aby maximalizovaly potenciál počítačových systémů, včetně hardwarů pro náročné hraní a zpracovávání videa. 

Paměť VIPER 4 BLACKOUT MEMORY je mezi nadšenci do sestavování počítačů známá díky své důvěryhodnosti, co se týká zvýšení celkového výkonu systémů a zároveň jej doplňuje stylovým rozdělovačem tepla. Tyto 16 GB vysokorychlostní sady jsou dostupné v rychlostech od 4133 MHz do 4400 MHz a postaveny tak, aby nabízely extrémně rychlou paměťovou sadu DDR4 DRAM s výjimečnou stabilitou a kompatibilitou napříč nejnovějšími platformami Intel a AMD Ryzen. Jsou také vyrobeny z přísně testovaných paměťových čipů a 10vrstvé černé desky plošných spojů pro zajištění nejvyšší možné kvality.

Každý modul je zabalen do vojenského hliníkového rozdělovače tepla s vyspělou sadou chladicích žeber, aby se optimalizoval jeho tepelný výkon a účinnost.

„Nároční hráči a nadšenci do přetaktování nás motivovali k tomu, abychom ještě vylepšili naši oceňovanou paměť VIPER 4 BLACKOUT PERFORMANCE MEMORY a o novou sadu s vyšší frekvencí již dnes projevují svůj zájem. Vždy jsme věřili, že na výkonu a rychlosti záleží pouze tehdy, pokud je dokážete postavit na stabilitě a spolehlivosti,” říká Roger Shinmoto, viceprezident společnosti Viper Gaming by Patriot. 

Na produkty se vztahuje omezená doživotní záruka.

Hlavní funkce:     

  • Série: VIPER 4 BLACKOUT     
  • Edice: Black Sides / Black Top
  • Kapacita: 16 GB (2 x 8 GB)
  • Kompatibilita: Testováno na nejnovějších základních deskách Intel a AMD
  • Funkce přetaktování: Podpora XMP 2.0 pro automatické přetaktování
  • Hliníkový rozdělovač tepla pro rychlejší odvod tepla a chladnější provoz
  • Omezená doživotní záruka

Pro vice informací o VIPER 4 BLACKOUT DDR4 PERFORMANCE MEMORY navštivte oficiální stránky: zde

Dostupnost

Datasheet a marketingové materiály ke stažení: 

  • Datasheet: zde
  • Obrázky produktu: zde
  • Bannery: zde

O značce VIPER GAMING by PATRIOT™

VIPER GAMING by PATRIOT™ je obchodní značka společnosti PATRIOT™, globálního lídra ve výkonných pamětích, SSD disků a úložných řešení. Značka byla založena roku 2007 při příležitosti odhalení nové počítačové paměti. Od té doby značka VIPER GAMING by PATRIOT rozšířila své portfolio o kategorie herních klávesnic, sluchátek a počítačových myší. Nabídka oceňovaných produktů značky VIPER GAMING by PATRIOT zahrnuje základní, středně pokročilé i špičkové periferie a hráčům nabízí spolehlivé a cenově efektivní řešení, které jim umožní dominovat ve svém sportu.   

Sledujte nás

– Facebook: https://www.facebook.com/PatriotViperEU/ 

– Instagram: https://www.instagram.com/Patriot_ViperEU/ 

– Twitter: https://twitter.com/Patriot_ViperEU 

– YouTube: https://www.youtube.com/PatriotViper 

###