Seznamte se s novými moto g9 plus a moto e7 plus: nový level zážitků pro spotřebitele

Tato zařízení vám poskytnou to nejdůležitější – vše, co chcete

Nová generace smartphonů společnosti Motorola poskytuje výkon v každém směru a posouvá spotřebitelský zážitek na další level kombinací všeho, co chcete, a to ve vynikajících zařízeních. Potřebujete profesionální systém kamer, lepší výkon, masivní baterie a větší displeje? Dostanete to s našimi nejnovějšími přírůstky – moto g9 plus a moto e7 plus.

Chcete ultimátní moto g? Dostanete ho: seznamte se s novým moto g9 plus

Posláním naší řady moto g je poskytovat prvotřídní zážitek pro všechny. Na základě poznatků od spotřebitelů se vždy zaměřujeme na to, na čem vám záleží nejvíce. moto g9 plus přichází s největším skokem z jedné generace na druhou – neuvěřitelný výkon, 64 MPx systém kamer, masivní 5000 mAh baterie a největší displej na moto g telefonu, 6,8-palcový Max Vision FHD+ displej.

moto g9 plus je vybaven hlavním fotoaparátem s 64 MPx snímačem s technologií Quad Pixel a režimem Noční vidění, aby zachytil všechny vaše vzpomínky za jakýchkoliv světelných podmínek. Navíc se můžete spolehnout na to, že ultraširokoúhlý objektiv zachytí svět přesně tak, jak ho vidíte, na fotoaparát Macro Vision. Ten vás dostane 4krát blíže k fotografovanému objektu jako standardní objektiv, abyste zachytili drobné detaily. Díky senzoru hloubky pak vyfotíte profesionálně vypadající portréty.

Špičkové možnosti umělé inteligence procesoru Qualcomm® Snapdragon™ 730g, kterým je vybaven moto g9 plus poskytují ohromující fotografie, vylepšené hraní a optimalizovaný výkon. Telefon má o 57% rychlejší výkon1 a o 20% lepší energetickou účinnost.2

moto g9 plus má největší a nejpropracovanější displej, jaký kdy v moto g zařízeních vůbec byl. Může se pochlubit 6,8-palcovým FHD+ Max Vision displejem s technologií HDR10, díky čemuž získáte věrné barvy s vylepšeným jasem a kontrastem pro úžasný a zábavný zážitek. Telefon také přichází s vestavěným 128 GB úložištěm, takže máte spoustu místa na fotografie, filmy, písně, aplikace a hry. Pomocí karty microSD můžete úložiště kdykoliv rozšířit o 512 GB.3

Výkonná baterie s kapacitou 5000 mAh v moto g9 plus vám poskytne výdrž dva dny na jedno nabití.4 Poslouchejte hudbu 147 hodin, sledujte videa 19 hodin nebo prohlížejte webové stránky 14 hodin. Když budete potřebovat rychlé dobití baterie, nabíječka TurboPower™ 30 vám poskytne 12 hodin energie za méně než 10 minut nabíjení.5

Výkonný fotoaparát za úžasnou cenu: nový moto e7 plus

Náš závazek poskytovat výjimečnou hodnotu a důvěryhodný mobilní zážitek posouváme na zcela novou úroveň, s novým smartphonem z řady e, který předčí všechny ostatní telefony ve své třídě. S moto e7 plus představujeme první 48 MPx systém duálních fotoaparátov6 a masivní 5 000 mAh baterii, díky čemuž nabízíme nejlepší zážitek z řady moto e.

moto e7 plus přichází s vynikajícím 48MPx dvojitým fotoaparátem6. Senzor hloubky vám umožní hrát si s ostrostí přidáním nádherného rozostřeného efektu. Vaše portréty a technologie Quad Pixel a Noční vidění nabízí lepší citlivost při slabém světle.

Telefon je napájen pomocí velké baterie s kapacitou 5 000 mAh. Na jedno nabití lze fotografovat, sledovat videa a prohlížet web během více než dvou dní.4 A pokud jde o rychlost, s moto e7 plus si můžete vychutnat o 50% rychlejší výkon než předchozí generace moto e pomocí výkonného procesoru Snapdragon 460, díky čemuž bude ještě jednodušší pořídit ty nejlepší fotografie.

6,5-palcový Max Vision HD+ displej s poměrem stran 20:9 je optimální pro sledování. Hry, filmy a videohovory budou na ultraširokoúhlé obrazovce mnohem zábavnější.

váš osobní pomocník přímo na dosah 

Víme, jak cenné je pro naše spotřebitele rychlý a snadný přístup ke službě Google Assistant. Proto jsme práci na moto g9 plus a moto e7 plus zjednodušili speciálním dedikovaným tlačítkem Google Assistant umístěným na boční straně telefonu. Nyní je váš osobní pomocník vždy na dosah – stačí stisknout tlačítko pro povolení hlasového ovládání a získáte přístup ke všemu, co potřebujete.

Moje uživatelské prostředí a software

S oběma zařízeními pokračujeme v našem trvalém závazku poskytovat spotřebitelům nejčistší verzi operačního systému Android. Nejsou zde žádné neohrabané softwarové skiny, žádné duplicitní aplikace – pouze systém Android™. Ten je dodáván s aplikací Moje uživatelské prostředí, což zahrnuje všechny skvělé Moto Experiences, které zákazníci poznali a milují, jakož i množství nových přizpůsobitelných funkcí. Pomocí aplikace Moje uživatelské prostředí mohou uživatelé dokonce vytvářet své vlastní motivy, písma, barvy, tvary ikonek a animace snímače otisků prstů. Telefon tak bude vždy jedinečný. 

Cena a dostupnost

moto g9 plus je nyní dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 6,999 CZK.

moto e7 plus je nyní dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 3,999 CZK.

Úplné informace o cenách a technické údaje naleznete na naší webové stránce. Obrázky najdete zde (při stahování obrázků nebo videí souhlasíte s našimi licenčními podmínkami).

Právní vyloučení odpovědnosti

MOTOROLA, stylizované logo M, skupina MOTO a skupina značek MOTO jsou ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Google a Android jsou ochranné známky společnosti Google, LLC. Qualcomm Snapdragon je produktem společnosti Qualcomm Technologies, Inc. a / nebo jejích dceřiných společností. Qualcomm a Snapdragon jsou ochranné známky společnosti Qualcomm Incorporated, registrované v USA a dalších zemích. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.© 2020 Motorola Mobility LLC. Všechna práva vyhrazena.

¹Porovnání výkonnosti mezi moto g8 plus a moto g9 plus s celkovým skóre benchmark Antutu na úrovni 137, 521 a 216 561 v uvedeném pořadí.


²Grafika Vulkan® 1.1 spotřebuje o 20% méně energie než Open GL ES a integruje vylepšené vývojářské nástroje pro zlepšení herní grafiky a výdrže baterie.

3Podporuje microSD kartu až do 512GB, microSD karty jsou prodávány samostatně. Obsah s DRM omezeními nemusí být možné přesunout na kartu.

4Všechna tvrzení o výdrži baterie jsou přibližné a založené na průměrném uživateli testováním v kombinovaném profilu používání (který zahrnuje použití i pohotovostní režim) v optimálních podmínkách sítě. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech včetně síly signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a způsobů používání.

5Průměrní uživatelé mohou získat až 12 hodin výdrže baterie za 10 minut nabití. Baterie musí být dostatečně vybitá; rychlost nabíjení se postupně zpomaluje, čím je baterie nabitější. Všechny informace o výdrži baterie jsou přibližné a jsou založeny na průměrném uživateli testované v kombinovaném profilu používání (který zahrnuje používání i pohotovostní čas v optimálních podmínkách sítě. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech včetně síly signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a způsobů používání.

6MPx snímač kombinuje čtyři pixely do jednoho velkého čtyřnásobného a vytváří tak fotografii s 12 MPx rozlišením.

7 Porovnání výkonnosti mezi moto e7 plus a moto e6 plus s celkovým skóre benchmark Antutu na úrovni 142759 a 93892 v uvedeném pořadí.

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupena holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 50 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500, zaměstnává 57 000 lidí a podniká na 180 trzích po celém světě. Soustředíme se na jasnou vizi přinášet inteligentnější technologie pro všechny, vyvíjíme technologie, které mění svět a vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost. Vývojem, designováním a budováním nejkomplexnějšího portfolia inteligentních zařízení a infrastruktury jsme lídrem inteligentní transformace, abychom vytvořili lepší zážitky a příležitosti pro miliony zákazníků z celého světa. Pro více informací navštivte naše webové stránky, sledujte nás na LinkedInu, Facebooku, Twitteru, Instagramu, Weibo, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím našeho Storyhubu.