Uzavírání smluv v 21. století. Modul Process Point Digital eSign, chytrý nástroj pro tvorbu a e­podpis smluv na klik. Znáte?

Praha, Česká republika (30. září 2020) – Společnost Process Point uvádí na trh modul Digital eSign, který ve spojení s DocuSign zajistí okamžitý a právně platný podpis smluv nebo dokumentace.

Karanténa ukázala efektivitu online schůzek a e-podpisů smluv. Podpis smluv bez nutnosti kvalifikovaného elektronického podpisu na obou stranách výrazně zrychluje jejich podpis, snižuje náklady s významně vyšší zákaznickou spokojeností. Zařaďte je do běžného provozu co nejdříve. Navíc službu DocuSign dnes využívá více než 500 000 zákazníků a stovky milionů uživatelů po celém světě.

Zapomeňte na papírování, svět je dál
K uzavření obchodní dohody nevede cesta jen přes fyzicky podepsaný list papíru s nadpisem „Smlouva“. Celý proces může probíhat také jako sled právních jednání, která zakončíte dohodou v elektronické podobě s e-podpisem. Představte si, že budete mít vždy a všude k dispozici potřebný typ smlouvy se všemi aktuálními právními náležitostmi. V kanceláři nebo během pracovní cesty bez konzultace s právníkem si budete schopni připravit profesionální smluvní dokument. S okamžitým podpisem na klik, bez vyřizování uznávaného elektronického podpisu. Výhody e-podpisu na klik sdílí i váš zákazník, je to i jeho ušetřený čas, jeho peníze a jeho náskok.

Modul Process Point Digital eSign standardizuje proces tvorby smluvních dokumentů vaší firmy. Díky využití BPM nástroje pro inteligentní automatizaci a elektronického archivu budete podnikat bezpečně, chráněni kvalitně zpracovanými smlouvami, na něž se můžete vždy spolehnout.

Obchodujte rychleji! Smlouva na míru a s okamžitým podpisem na klik. Jaké výhody modul Process Point Digital eSign nabízí?
Už žádné přeposílání dokumentů e-mailem a slučování více verzí. V on-line systému vyberete optimální šablonu pro zamýšlenou smlouvu, tu během chvilky vyplníte, vyberete okruh schvalovatelů a systém odešle notifikaci na e-mail. Obě smluvní strany ji klikem podepíšou. Můžete používat i šablonu smlouvy, na kterou jste zvyklí. V systému ji budete mít připravenou pro odesílání a elektronický podpis na klik.
Všichni mohou dokument připomínkovat paralelně, takže koncept obsahuje všechny nejnovější přijaté změny. Nové obchodní případy uvidíte v systému ihned po podpisu. Také můžete sledovat rozpracované smlouvy, případně kompletovat smlouvy s přílohami, jako jsou například grafické návrhy, technická dokumentace a další.

Zlepšete zákaznickou zkušenost hladkým a rychlým procesem podpisu smlouvy
Konfigurace modulu je na míru podle potřeb a podmínek zákazníka. Instalace do interní sítě na server je součástí realizace, provádí ji náš specialista. Stejně jako BPM K2 Platform Classic nebo Microsoft SharePoint. DocuSign je nezávislý na platformě, využijete jej jak na Windows, tak i na platformě Apple.

Jak pomáhá modul Process Point Digital eSign s DMS zefektivnit firemní procesy?
• šablony smluv či dokumentaci, jejich tvorbu máte kdekoli a kdykoli pod kontrolou
• získáváte 100% jistotu, že smlouva obsahuje všechny právní náležitosti pro podpis
• podpis na klik pro obě smluvní strany výrazně zrychluje dynamiku obchodu, podpisy a šetří náklady na podpisy smluv

• umožňuje paralelní spolupráci více členů týmu. Zvyšuje tak produktivitu, šetří čas a náklady celé firmě

• komfortní uživatelské prostředí pro řízení celého cyklu od vzniku po podpis a dodatky

Jak modul Process Point Digital eSign funguje?

Formulář přehled smluv:

Formulář vytvoření nové smlouvy k podpisu:

Obrazovka včetně vloženého podpisu.

O společnosti Process Point s.r.o. 

Společnost Process Point s.r.o. poskytuje zákazníkům řešení v oblasti inteligentní automatizace, s cílem dále zvyšovat jejich efektivitu a poskytovat poradenství v oblasti digitální transformace.

Digitální transformace v našem pojetí znamená řešení, které vám umožní zpracovávat a chápat informace, modelovat, automatizovat jasně definované procesy a účinně snižovat náklady maximalizací využití lidského potenciálu.

Nabízíme efektivní snížení nákladů prostřednictvím implementací nástrojů pro automatizaci a robotizaci. Pro naše řešení využíváme moderní technologie UiPath, BPM K2 nebo nástroje od společnosti ABBYY.

www.processpoint.cz

Cisek, advokátní kancelář
Advokátní kancelář založil v lednu 2020 Jiří Císek, advokát, kterého nakladatelství Economia označilo za inovativního právníka roku 2018. Kancelář se specializuje na právní pomoc v oblasti digitálních služeb a IT. Díky své butikové velikosti, expertíze a nadnárodnímu přesahu patří mezi vyhledávané odborníky v oboru. Více informací o kanceláři najdete na www.akcisek.cz.

BPM systém K2 používá více než 4 000 zákazníků, 1,5 milionu uživatelů ve více než 84 zemích, a to včetně 30 % společností z celosvětového žebříčku Fortune Top 100 pro zlepšení efektivity provozu. www.k2.com

DocuSign působí na trhu od roku 2003. Službu používá více než 500 000 zákazníků a stovky milionů uživatelů po celém světě. Výhody podepisování využívá 7 z 10 největších světových technologických společností, 18 z 20 největších světových farmaceutických společností a 10 z 15 největších světových společností poskytujících finanční služby. www.docusign.com

Modul Process Point Digital eSign využívá technologie BPM K2 Five, Microsoft SharePoint Server a DocuSign.