Ani vítr, ani sekačka. Se sluchátky FreeBuds Pro už nemusíte řešit okolní ruchy

Asi to známe každý – rádi bychom si přes sluchátka vychutnali oblíbenou hudbu nebo podcast, jenže dunění autobusu nám poslech kazí. Nebo se sluchátky telefonujeme a silný vítr udělá z hovoru nesrozumitelnou šifru. V podobně prekérních situacích vás ale podrží sluchátka Huawei FreeBuds Pro, která dokáží pohltit až 40 dB okolního hluku. Zároveň umí zvuky propouštět a díky dokonale padnoucímu tvaru se navíc i pohodlně nosí.

Sportování, práce, relax. V dnešní době už jsou sluchátka univerzálním asistentem při nespočtu činností. I proto je důležité, jaké funkce zařízení nabízí a zároveň jak praktické je jeho nošení. S kombinací obojího přicházejí nová sluchátka Huawei FreeBuds Pro, která umožňují kromě prvotřídního poslechu také izolaci od sebevětšího rámusu i naopak plný kontakt s okolím.

Elegantní vzhled inspirovaný architekturou

Už na první pohled zaujme stylový design sluchátek, který kombinuje minimalistický vzhled s výrazným celkovým dojmem. Spojení kulatých tvarů s obdélníkovými hranami je ostatně historicky osvědčeným postupem – s tímto konceptem pracovali i budovatelé největších světových chrámů. Z černého, bílého a stříbrného barevného provedení sluchátek si vybere každý. Díky tomu se FreeBuds Pro hodí na pracovní schůzku i pro sportovní výkon.

Praktický tvar sluchátek kopíruje záhyb ucha, díky čemuž perfektně padnou. Jejich tvar zároveň umožňuje rovnoměrně rozložit tlak, silikonové špunty zase vhodně usazují zařízení v uchu. Dokonalé nošení bylo vypilováno analýzou zkoumající šest různých tvarů ušního boltce. Průdušnost sluchátek zároveň umožňuje vyrovnávání vnitřního tlaku s tím okolním, takže při rychlém stoupání už vám uši nezalehnou.

Prvotřídní požitek z hudby

Hlavním posláním každých sluchátek je samozřejmě co nejdokonalejší zvuk. FreeBuds Pro nabízejí v nejnovější iteraci vynikající kvalitu zvuku díky 11mm elektromagnetickým měničům, což zaručuje špičkový zážitek při poslechu hudby. Oceníte také mimořádnou kvalitu telefonních hovorů, která zůstane na výborné úrovni i za silného větru, jenž běžně představuje úhlavního nepřítele při poslechu ze sluchátek.

Díky aktivnímu potlačování hluku už právě okolní ruchy nebudou představovat vůbec žádný problém. Funkci tlumení lze nastavit na několika různých úrovních, od nejslabší až po tu, která úplně ztlumí sekačku na trávu. FreeBuds Pro totiž dokážou stáhnout okolní šum až o 40 dB.

Zároveň se nemusíte bát, že byste byli se zapnutými sluchátky úplně odříznutí od okolního dění, což může být v některých situacích i nebezpečné. Ovšem nová sluchátka od Huawei umí díky trojici mikrofonů propouštět venkovní zvuky na stejné úrovni jako přehrávanou hudbu, takže kdo nechce, o nic nepřijde. Kolegy nebo přátele tak můžete poslouchat zároveň s oblíbenou muzikou.

Už žádné přehmaty

Nejen během sportu, ale i třeba při nenadálých pracovních situacích potřebujete sluchátka rychle ztlumit nebo upravit jejich funkce. A když se spěchá, chyby se páchají samy. Ale nemusí to tak být vždy – intuitivní a zároveň spolehlivé ovládání usnadní i ty nejuspěchanější aktivity. Se sluchátky FreeBuds Pro se tak přehmaty stanou minulostí, každý úkon lze provést jednoduchým poklepáním či potažením. 

Sluchátka také mohou být připojena na dvě zařízení naráz, takže přes ně můžete například poslouchat televizi a videa z mobilu zároveň. A to na slušnou dobu, FreeBuds Pro vydrží přehrávat čtyři a půl hodiny v kuse, přičemž pouzdro s baterií a bezdrátovým dobíjením dokáže tento čas navýšit až na 20 hodin poslechu (nebo 16 hodin telefonování). Nabíjení je bleskové, jen sedm minut postačí na další hodinu přehrávání.

Sluchátka FreeBuds Pro za cenu 4 999 Kč a jejich prodej začíná 19. října. Dostupné budou u běžných prodejců a zároveň na shop.huawei.com.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 32letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.