Samsung spouští v České republice prodej nejnovějších smartphonů Galaxy S20 FE

Dostupné chytré telefony Galaxy S20 FE se špičkovými funkcemi jsou ode dneška v České republice v prodeji

Praha 2. října 2020 – Společnost Samsung dnes zahajuje prodej nejnovějších smartphonů Galaxy S20 FE. Novinka nabízí to nejlepší z řady Galaxy S20, například vynikající displej, fotoaparát s umělou inteligencí, vyspělý procesor nebo baterii s výdrží na celý den. Pestrobarevný, výkonný a cenově dostupný model je k dispozici v České republice v následujících verzích.

Dostupnost modelů a barev v ČR:

  • Model Galaxy S20 FE s vnitřní pamětí 128 GB je dostupný ve všech šesti barvách – modré, červené, fialové, oranžové, bílé a zelené za doporučenou maloobchodní cenu 16 999 Kč.
  • Model Galaxy S20 FE v 5G variantě a s vnitřní pamětí 128 GB je dostupný v modré, červené, a bílé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 19 999 Kč.
  • Model Galaxy S20 FE v 5G variantě a s vnitřní pamětí 256 GB bude dostupný pouze v modré barvě za maloobchodní doporučenou cenu 21 799 Kč. 

Dělejte vše, co vás baví. Bez starostí

Samsung vybavil Galaxy S20 FE vyspělým procesorem a baterií, která vydrží celý den provozu díky kapacitě 4 500 mAh. Sledování jakéhokoli obsahu bude plynulé díky obnovovací frekvencí 120 Hz kterou podporuje špičkový displeji Infinity-O Super AMOLED s úhlopříčkou 6,5 palce. Náruživé hráče kromě technologie 5G potěší i přístup ke službě Xbox Game Pass Ultimate.

Ukažte své nejelpší já

Galaxy S20 FE nabízí fotoaparát profesionálních kvalit a k němu ještě přední model pro selfies s rozlišením 32 MPix a špičkovou technologií tetra-binning. Telefon je vybaven několika velkými snímači a dokáže automaticky zpracovávat vícenásobné expozice, což znamená ostré snímky plné barev za každých světelných podmínek.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými převratnými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.