Novinky v AnyoneGo

Rádi bychom vás seznámili s několika novinkami, které jsou od října 2020 součástí všech našich vozíčků pro hendikepované pejsky.

Jedním z vylepšení, které našim klientům umožní snadnější a přívětivější obsluhu vozíčku jsou nové magnetické kolíčky. Každý z vozíků AnyoneGo je totiž několika způsoby stavitelný do výšky i délky, aby bylo možné jej upravovat v závislosti na aktuálním zdravotním stavu a potřebách každého psa. Použití magnetů zvyšuje uživatelský komfort a zároveň zvolenou pozici na vozíčku bezpečněji fixuje. Magnetické kolíčky pejsek nyní neztratí ani v tom nejnáročnějším terénu.

Nejzatěžovanější části vozíků AnyoneGo, ke kterým patří kliky a rámy budou nově dodávány pouze v provedení SLS. Původně příplatková výbava se tak stává standardní součástí všech našich výrobků. Důvodem je vyšší garance kvality, která jde ruku v ruce s plánovanou expanzí na vybrané zahraniční trhy.

S tou souvisí i poslední podzimní novinka. Webové stránky AnyoneGo jsou nyní kompletně v angličtině a v nejbližších týdnech se stanou jedním z pilířů plánované komunikace na vybraných trzích Evropské Unie. Významným způsobem jsme posílili výrobu tak, aby nás nezaskočila ani koronavirová opatření a doufáme, že se nám první plány na dílčí zahraniční expanzi podaří v nejbližších měsících naplnit.

V případě jakýchkoliv dotazů jsem samozřejmě k dispozici.