Konsepti má nového CEO

Novým CEO společnosti Konsepti, lídra na trhu špičkového designu a vybavování interiérů v České republice, se stává Milan Začal. 

Začal se už 10 let pohybuje na poli komerčních interiérů,  dosud působil u dodavatele kancelářského nábytku TECHO a je také spoluzakladatelem konference TechoCon a členem ARTN  (Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí). Absolvent oboru sklo na Vysoké škole uměleckoprůmyslové a otec tří dětí o sobě říká: „Jsem z podstaty obchodník, ale zároveň také obrovský fanoušek výtvarné scény a skvělého designu, což se mi s pomocí Konsepti podaří spojit. Rád potkávám nové tváře, rád propojuji lidi a generuji příležitosti.“  

David Řezníček, zakladatel a spolumajitel společnosti k tomu dodává: „Konsepti se těší velkému respektu díky kreativnímu a individuálnímu přístupu ke klientům, produktovému portfoliu, poskytovaným službám, přehledu o trhu. Milan by měl přinést novou energii, dynamiku, obchodního ducha, důslednost a racionální organizaci.“ 

O Konsepti

Firmu založili v roce 1995 Lucie a David Řezníčkovi. Jejich strategií je v úzké spolupráci s nejlepšími architekty dodávat nábytek a řešení pro realizace interiérů vyššího standardu, a to jak pro bytové, tak i byznysové prostory. V první fázi se výhradními dodavateli staly firmy Vitra, Moroso a Amat. Postupně je doplňovali další výrobci, jako např. B&B Italia, Kartell, Flos, Cappellini, Knoll, Baxter, Cassina, až na současný počet 48 zastoupených značek. Společnost do svého showroomu pravidelně vozí ty nejzajímavější současné designéry (Philippe Starck, Konstantin Grcic, Patricia Urquiola, Johannes Torpe ad.). Mezi realizacemi jsou např. kanceláře Skype (2015-2018), Microsoft v Praze (2015), Socialbakers (2015), Divadlo J.K. Tyla v Plzni (2018), Velaa Private Island (2013-2015), Emblem Hotel (2014), J&T Banka (2014, vítěz soutěže Zasedačka roku), interiér Sukovy síně pražského Rudolfina (2016), PPF Gate (2008) a mnoho dalších. V Praze provozuje Konsepti showroom v holešovickém areálu bývalé továrny Holport a od roku 2006 také Kartell Flagship Store. Další pobočky se nacházejí v Čestlicích (D1ONE), Brně a Bratislavě. Od roku 2018 je Konsepti součástí PDG (Premium Design Group) – seskupení špičkových výrobců a dodavatelů vybavení domů pro nejnáročnější klientelu. 

www.konsepti.com

http://www.kartellshop.cz

http://www.d1one.cz

Naše mise: 

Vy toužíte po ideálním a osobním místě pro život i práci. My nepřestáváme hledat a objevovat nové nápady a trendy. S intuicí, odvahou a citem. Spolu s vámi věříme v sílu krásných věcí, protože prostory, v kterých pobýváme, a předměty, kterými se obklopujeme, dávají rozměr našemu vnitřnímu životu. 

Konsepti – Inside of Life