Huawei P smart 2021 skloubil úžasný foťák, velký displej a neuvěřitelně dlouhou výdrž

Některé zdánlivě protichůdné věci byste si dohromady jen tak nepředstavili, přesto je opak realitou. Něco podobného teď dokazuje nový smartphone Huawei P smart 2021, který se může pochlubit velkým displeje a čtyřnásobným foťákem, zároveň je poháněný baterií s obří výdrží, takže jej ani energeticky náročné příslušenství nijak nebrzdí. A k tomu je telefon k dostání za velice lákavou cenu.

Dlouhá výdrž 5000 mAh baterie rozhodně neznamená dlouho výdrž telefonu pouze pro sváteční uživatele. I nároční zákazníci si s modelem P smart 2021 přijdou na své, jelikož i při intenzivnějším provozu vydrží telefon fungovat na jedno nabití až tři dny. Baterie s výdrží maratonce se navíc díky systému nabíjení Huawei SuperCharge (22,5 W) dokáže při vybití rychle vrátit do plné síly.

Další předností telefonu P smart 2021 je velký, 6,67palcový Dewdrop displej s rozlišením FHD+ (2400×1080 px, 394 PPI), který zaručuje prvotřídní kvalitu obrazového zážitku. Telefon je poháněný osmijádrovým procesorem s jádry 4xCortex-A73 2.0GHz+4xCortex-A53 1.7GHz a jeho bezproblémový chod zajišťuje rychlá 4 GB operační paměť.

Na smartphonu Huawei P smart 2021 nesmíme opomenout ani kvalitní čtyřnásobný fotoaparát na zadní straně (48+8+2+2 Mpx), vepředu je zase selfie kamera s rozlišením 8 Mpx. Fotografie z fotoaparátu je možné ukládat na prostornou 128 GB interní paměť, která je navíc rozšiřitelná microSD kartou s kapacitou až 512 GB.

Bezpečnost telefonu je zajištěna rychlou čtečkou otisku prstu, která je umístěná prakticky na boční straně telefonu, díky čemuž je pohodlněji přístupná. Huawei P smart 2021 běží na nadstavbě EMUI 10.1 operačního systému Android 10 bez Google služeb.

Nový P smart 2021 představuje skvělou volbu zejména pro mladé uživatele – velký displej znamená ještě lepší společné zážitky na dálku, kvalitní fotoaparát zase zaručuje prvotřídní fotky a záběry. To vše by nebylo tak přínosné bez baterie, která vydrží na jedno nabití až tři dny a díky tomu lze využívat všechny funkce telefonu naplno a bez starostí.

Huawei P smart 2021 je k dostání ve třech lesklých barevných provedeních (tmavě zeleném, zlatavém a černém) za cenu 5 499 Kč u běžných prodejců a zároveň na shop.huawei.com. Zároveň jde o „mladšího bratra“ vlajkové lodi společnosti Huawei, smartphonu Huawei Mate 40 Pro, který stejně jako předchozí telefony řady Mate představuje technologickou špičku v oblasti fotoaparátů, výkonu i využití umělé inteligence.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 33letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.