Armáda ČR si pro náborové kampaně vybrala No Stress Production a LCG New Media

„Přidej se k nám“. Tak se jmenuje náborová kampaň, kterou pro Armádu ČR připravili a spustili v kooperaci produkční firma No Stress Production a digitální agentura LCG New Media. Součástí kampaně jsou náborové klipy, které se natáčely v průběhu léta v areálech Armády ČR pod taktovkou No Stess Production.

Armáda má v současné době nedostatek zájemců o službu výsadkářů v Chrudimi, protiletadlovců ve Strakonicích, dělostřelců v Jincích, logistů v Rakovníků a příslušníků jednotek Hradní a Čestné stráže. Náborová kampaň má pomoci doplnit zájemce o službu vojáků z povolání a vojáků v aktivní záloze. Náborové klipy, které vznikly  v produkci No Stress Production, jsou už teď k vidění na Facebooku, Instagramu a Youtube kanále Armády ČR. Videa jsou doplněna o statické kreativy a příběhové carousely. Řízení kampaně a doplňující kreativy zajišťuje LCG New Media. Zájemci se mohou hlásit přes kampaňový web https://kariera.army.cz/

„V rámci kampaně vznikly spoty, které zachycují činnost jednotlivých složek armády. Jde o tři mikropříběhy, které se pak spojí ve čtvrtém spotu, jež je jakýmsi průřezem jednoho dne v armádě. Natáčelo se tři dny v režii Martina Müllera, za kamerou stál Václav Tlapák,“ představuje spoty David Laňka z No Stress Production, mezi jejíž klienty patří například Letiště Praha, a která se zabývá také realizací hraných filmů.

Spoty jsou k vidění zde:

LCG New Media je fullservisová digitální agentura specializující se na brandovo-výkonnostní kampaně. Mezi aktuální klienty patří BAYER, STOCK, HONOR (Huawei), CinemaCity, Schuelke, festivaly HradyCZ, MAPO Group, Nemocnice Šumperk, Loterie Korunka, Festo, Grandhotel Pupp, Bondster, Perrigo a další firmy. V referencích má agentura společnosti jako Omega Pharma, OC Harfa, Bubbleology, Edenred, BTL, Tour Espana, ERV pojišťovna, ERGO, BigBoard nebo Ferring. Více informací najdete na www.lcgnewmedia.cz.


O LCG NEW MEDIA:

LCG New Media je fullservisová digitální agentura specializující se na brandovo-výkonnostní kampaně. Zaměřujeme se na vytváření strategií fungování značek a společností v digitálním prostředí. Navrhujeme unikátní ekosystémy pro společnosti na míru ať už prodejní, brandové nebo v rámci reputation managementu. Specializujeme se na propojování akvizičních kanálů a budování značky skrze sociální sítě a influencer marketingu. Jsme partnerem Google. Pro naše klienty řídíme kampaně na území Evropy, Ruska a US. Propojujeme online a offline strategie pro dosažení maximálních výsledků. Více informací na www.lcgnewmedia.cz/.

_________________________________________________________________________________________