Black Friday s Netatmo: 25 % sleva na produkty

Une image contenant texte

Description générée automatiquement

Praha, 26. listopadu 2020 – Netatmo, výrobce inteligentních zařízení pro bezpečnější a pohodlnější domov, nabídne od dnešního dne slevu 25 % na řadu produktů dostupných na svých webových stránkách. Výhodné nabídky také nabídnou prodejci Alza, iStyle, Smarty, iStores a Mzone. Nepropásněte příležitost pořídit k Vánocům chytré dárky!

Sleva 25 % se vztahuje na nabídku následujících inteligentních zařízení:

  • Inteligentní meteostanice: v reálném čase měří venkovní i vnitřní prostředí. V případě, zhoršení kvality ovzduší, upozorní uživatele pomocí oznámení zaslaných na jeho smartphone. Díky archivování dat umožňuje sledovat vývoj kvality ovzduší v okolí.

Poprvé se sleva vztahuje na několik produktových balíčků Netatmo a vybraná zařízení Netatmo. Najdete je na webové stránce Netatmo. 

Nabídka Black Friday společnosti Netatmo je platná od čtvrtka 26. do pondělí 30. listopadu 2020 a dostupná je na webové stránce www.netatmo.com. Nabídka platí do vyprodání zásob a nelze ji kombinovat s dalšími slevami nebo stávajícími výhodami.

O společnosti Netatmo

Netatmo je jedním z lídrů v oblasti chytré domácnosti, který navrhuje a vyrábí intuitivní inteligentní zařízení pro bezpečnější a komfortnější domov.

V roce 2012, kdy společnost vznikla, se zavázala nadále navrhovat a uvádět na trh zařízení, pro něž platí:

  • 100 % bez poplatků: bez předplatného a jiných nákladů
  • 100% zabezpečení: garance ochrany údajů a respektování soukromého života uživatelů
  • 100% průběžný vývoj: pravidelné aktualizace a přidávání funkcí zdarma

Netatmo v současnosti nabízí 13 zařízení a příslušenství pro chytrou domácnost. Užitečná a snadno použitelná zařízení uživatelům usnadňují každodenní život a současně zvyšují komfort jejich domácnosti.

Kromě řady výrobků určených pro širokou veřejnost se společnost v rámci programu „with Netatmo“ ve spolupráci s předními značkami z oblasti stavebnictví podílí na vývoji možnosti integrace řízení chytré domácnosti do infrastruktury obytných domů. 

V roce 2018 se společnost Netatmo připojila ke skupině Legrand, světovému specialistovi v oblasti elektrické a digitální infrastruktury budov.

Netatmo, stejný domov, jen chytřejší.