Vyhlášení Maminky roku 2020 ve zcela novém konceptu, o vítězce rozhodnou sami diváci

Vyhlášení třetího ročníku jedinečné soutěže Maminka roku 2020, které bude vysíláno online na webu Maminka.cz již zítra ve středu 2. prosince od 18.55 hodin, proběhne ve zcela jiném konceptu, než jaký doposud tato soutěž zažila. O Mamince roku 2020 rozhodnou během přenosu sami diváci, o vítězkách v jednotlivých kategoriích rozhodují tradičně porotci a patronky.

Letošní vyhlašování nejrůznějších cen bylo z velké části ovlivněno proticovidovými opatřeními. Diváci si zvykli na předávání cen z prázdných sálů, pouze s moderátorem, na rozhovory s vítězi přes nejrůznější internetové aplikace s občas kolísavým internetovým připojením. Proto se časopis Maminka z mediálního domu CZECH NEWS CENTER rozhodl pojmout vyhlášení cen Maminka roku 2020 úplně jiným, zcela netradičním způsobem.


Chceme, aby to finalistky projektu i samotné diváky bavilo, abychom přinesli něco nového, aby předávání bylo napínavé, proto jsme zvolili úplně jiný koncept,“ vysvětluje Alice Rossi, šéfredaktorka časopisu Maminka.


Přemýšleli jsme hlavně o tom, jak divákovi zprostředkovat emoce vítězek, a to jiným způsobem než vzdáleným internetovým spojením z domova, na které se nedá úplně stoprocentně spolehnout,“ dodává režisér pořadu Karel Dlabač.
A tak stojí tvůrci před produkčně nelehkým úkolem. Zprostředkovat online přenos z devíti pokojů hotelu Chateau St. Havel, ve kterých bude devět finalistek pobývat. Každá bude mít u sebe svého profesionálního kameramana a pomocí přenosového vozu se budou propojovat do hlavního sálu s moderátorem večera Tomášem Klusem a patronkami projektu – Tamarou Klusovou, Gabrielou Laškovou a Sandrou Novákovou.


Vytvořili jsme pro ten večer i hranou postavu pikolíka Willibalda a vymysleli pár dalších překvapení, aby celý pořad hezky plynul a byl zábavný od začátku do konce,“ říká šéfredaktorka časopisu.

Celý přenos mohou diváci sledovat na webu Maminka.cz ve středu 2. prosince od 18.55 hodin. O Mamince roku 2020, tedy absolutní vítězce, rozhodnou sami sledující. 

CZECH NEWS CENTER a. s. je lídrem na českém mediálním trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty, služby a aplikace CNC.