Kia vylepšuje aplikaci pro rozšířenou realitu ‚Go Electric‘ o nové varianty pohonů

  • Aplikace ‚Go Electric‘ nyní zahrnuje hybridní a plug-in hybridní pohony Kia, jakožto i modernizované modely elektromobilů
  • Aplikace řeší otázky zájemců uvažujících o koupi vozidla s alternativním pohonem
  • Srozumitelně představuje různé aspekty používání a vlastnictví elektromobilů
  • Uživatelé si mohou v rozšířené realitě (AR) znázornit elektrifikované modely Kia a detailně se s nimi seznámit
  • V budoucnu budou do aplikace doplněny další elektromobily, hybridy a plug-in hybridy
  • Aplikace je bezplatně k dispozici pro nejrůznější zařízení pro rozšířenou realitu se systémem iOS nebo Android

Praha, 21. prosince 2020 – Automobilka Kia aktualizovala svoji mobilní aplikaci ‚Go Electric‘, jejímž prostřednictvím se mohou zájemci o vozy s ultra nízkými emisemi seznámit s nejrůznějšími aspekty elektrifikovaných vozidel Kia (čistých elektromobilů, plug-in hybridních elektromobilů a hybridů).

Cílem nové aplikace je poskytnout odpovědi na možné otázky řady zájemců ohledně elektrifikovaných vozidel, jako je např. způsob fungování různých pohonných ústrojí, odlišnosti z pohledu řidiče nebo možnosti nabíjení.

Do druhé verze mobilní aplikace Go Electric byli zařazeni všichni zástupci oblíbené řady crossoverů Niro (elektromobil, plug-in hybrid a hybrid). Uživatelé se mohou ponořit do bezpočtu funkcí a technologií vozidla a dozvědět se vše potřebné o vlastnostech akumulátorů nejprodávanějších elektrifikovaných vozidel Kia. Prostřednictvím aplikace si uživatelé dále mohou nakonfigurovat ideální Niro dle vlastního vkusu a znázornit si vozidlo v rozšířené realitě (AR) i s vybraným odstínem laku – jednoduše pomocí fotoaparátu chytrého telefonu nebo tabletu. Díky nástroji pro vizualizaci v rozšířené realitě si uživatelé mohou vozidlo představit v reálném prostředí, včetně doplňkových informací zobrazujících se ve smíšené realitě (MR) přímo na vozidle vč. konkrétních atributů vozidla.

Mobilní aplikaci Go Electric budou používat obchodníci (prodejci) autorizovaných dealerství Kia při seznamování zákazníků se stále širší nabídkou elektrifikovaných modelů značky. Vzhledem k tomu, že část populace stále čelí omezením v důsledku pandemie koronaviru, umožňuje aplikace nakonfigurovat si ideální provedení modelu Niro a detailně se seznámit s fungováním elektrifikovaných vozidel z pohodlí vlastního domova.

Aplikace využívající technologii ARCore je kompatibilní s celou řadou mobilních zařízení iOS a Android. Do budoucna Kia plánuje uvedenou aplikaci rozšiřovat o nové elektromobily, hybridy a plug-in hybridy z evropské modelové nabídky značky.

 Mobilní aplikaci Kia Go Electric si můžete bezplatně stáhnout pomocí těchto odkazů:

·   Obchod App Store (Apple)

·   Obchod Google Play (Android)

Označeno tagem