Up Česká republika spouští Cashback Up Plná Peněženka pro uživatele Můj Up a další odměny pro držitele karty eStravenka a papírových stravenek

Společnost Up Česká republika, přední dodavatel benefitů pro tuzemské firmy, spouští od ledna pro uživatele svých produktů službu Cashback Up Plná Peněženka. Nová služba vznikla ve spolupráci s největším cashbackovým portálem v ČR PlnáPeněženka.cz
a umožní uživatelům stravenek a volnočasových benefitů získat zpět část peněz z nákupu u vybraných partnerů. Up ČR zároveň spustil speciální akci na nákupy potravin v řetězcích Lidl a Kaufland.

Před několika měsíci prošla digitální platforma Můj Up hned několika inovacemi. Kromě redesignu byl Můj Up zpřístupněn také uživatelům papírových poukázek, tedy stravenek a volnočasových benefitů. Všem registrovaným uživatelům pak Můj Up nově nabídl speciální slevy při nákupu v internetových obchodech.

Za nákupy peníze zpět

Nejčerstvější novinkou v platformě je služba cashback, tedy možnost získat při nákupu část peněz zpět, která vznikla v rámci spolupráce s portálem PlnáPeněženka.cz. „Uživatelé platformy Můj Up mohou od 8. ledna využívat atraktivní cashbackové slevy u vybraných partnerů,“ říká marketingový ředitel PlnáPeněženka.cz Josef Drobílek a dodává: „Stejně jako u nabídky exkluzivních slev se bude v průběhu času měnit také nabídka obchodů, kde půjde možnosti cashbacku využít.“

Každý zákazník registrovaný v platformě Můj Up, který nakoupí ve vybraných e-shopech přes Můj Up a zaplatí jakoukoliv platební metodou v příslušném e-shopu, dostane za krátkou dobu po nákupu určité procento z částky nákupu zpět na cashbackový účet v Můj Up. Nasbírané odměny si pak může převést na svůj bankovní účet.

„Pro koncové uživatele se snažíme Můj Up stále vylepšovat, a to nejen přívětivostí uživatelského prostředí, ale hlavně obsahem a speciálními nabídkami. Jsme rádi, že můžeme spotřebitelům vedle exkluzivních slev nabídnout další zajímavou službu,“ popisuje Stéphane Nicoletti, generální ředitel společnosti Up Česká republika.    

Cashback i další odměny

Nová služba navazuje na dřívější spolupráci Up ČR s portálem PlnáPeněženka.cz, díky které mají uživatelé možnost od listopadu 2020 v rámci digitální platformy Můj Up využívat exkluzivních slev při nákupu v internetových obchodech. 

Služba Cashback Up PlnáPeněženka bude stejně jako slevy a akční nabídky zpřístupněna nejen uživatelům karet eStravenka a eBenefity, ale také početné skupině zaměstnanců firem, kteří využívají papírové stravenky, volnočasové poukázky Unišek+ a další papírové poukázky od společnosti Up ČR. 

Nákupy v Lidlu a Kauflandu

Uživatelé eStravenky (pokud jsou členy věrnostního programu Up Club a v případě akce Lidl si získání odměny aktivovali v Můj Up) a papírových stravenek Chèque Déjeuner mohou také využívat speciální nabídku v prodejnách Lidl a Kaufland. 

Členové věrnostního programu Up Club dostanou při platbě eStravenkou 10 % z hodnoty nákupu potravinářského zboží zpět až do 28. 2. 2021. Držitelé stravenek Chèque Déjeuner získají po předložení slevového kuponu platného do 31. 3. 2021 odměnu v podobě 10 % z hodnoty nákupu v Lidlu a dárkovou poukázku 50 Kč za každých utracených 500 Kč v Kauflandu. 

Každý jedenáctý oběd zdarma

Spolupráce s portálem PlnáPeněženka.cz není první iniciativou společnosti Up Česká republika, která odměňuje a motivuje koncové uživatele. Již v květnu 2020 spustila firma slevový program Up Club, do něhož je zapojeno přes 10 000 restauračních zařízení, která akceptují platbu eStravenkou. V něm odměňuje hosty za platbu eStravenkou. Ke konci loňského roku již Up ČR takto „rozdal“ více než 30 000 obědů.

Up Česká republika s.r.o., která zahájila své působení na českém trhu v roce 1995 pod názvem
Le Chèque Déjeuner, je součástí mezinárodní skupiny Up, která dnes působí v 29 zemích celého světa. Up Česká republika se specializuje na zaměstnanecké benefity, ale nabízí rovněž inovativní řešení v oblasti marketingu a strategického rozvoje firem. Schopnost analyzovat aktuální situaci klientů a navrhovat a uvádět do praxe efektivní benefitní systémy a věrnostní programy, řadí společnost Up Česká republika k lídrům trhu určujícím trend v této oblasti. Více informací o společnosti na www.upcz.cz.