Co nového v aplikaci Fishsurfing

Uplynulý rok byl pro Fishsurfing zlomovým, neboť po čtyřletém vývoji aplikace přešla konečně do ostrého provozu. Jakými dalšími vylepšeními aplikace od spuštěním prošla, jaké nové funkce přibyly a ovlivnilo to počet nových registrovaných rybářů?

Za největší vylepšení minulého roku považuje zakladatel Filip Domorád redesign desktopového zobrazení webové stránky. „Byla to věc, na které bylo třeba co nejdříve zapracovat. V současném zobrazení už by uživatel neměl poznat rozdíl mezi mobilní aplikací a webovým rozhraním stran funkčnosti, někteří rybáři mi dokonce píšou, že webové stránky jsou pro ně uživatelsky příjemnější a používají už jen je,“ říká Domorád. 

Další velkou novinkou, která do aplikace přibyla na podzim je funkce ubytování pro rybáře

Ta nabídla už při spuštění 1000 ubytovacích možností, které jsou primárně spojeny s rybařením. Velkou část databáze tvoří kempy ve Finsku, Švédsku, Dánsku a Norsku. Postupně ale roste o další místa po celé Evropě. 

Fishsurfing tým pak pracoval také na rozšíření databáze soukromých rybářských revírů a obchodů v Evropě a Rusku. Podle Domoráda je tato databáze společně s rybářskými průvodci světový unikát. Potenciál ale vidí také v budování rybářské komunity skrze sdílení úlovků a automaticky překládanému chatu mezi uživateli, kde si mohou navzájem radit a sdílet své zážitky i soukromě. „Myslím si, že vzhledem neustále rostoucímu trendu cestování za rybařením, dokáže naše aplikace na cestách obstát jako takový rybářský Facebook, Booking a Google v jednom,“ dodává Domorád. 

Aplikaci na svých cestách využívají zkušení rybáři a ambasadoři aplikace z celé Evropy jako Stuart Sutherland z Velké Británie, Dick van Hattem z Nizozemska, Tiago Lemos z Portugalska nebo například Slovenka Nicol Seesee. Vylepšení aplikace podle zakladatele zajistilo až 100% nárůst nových registrovaných uživatelů. Začátkem minulého roku bylo v aplikaci přes sto tisíc uživatelů, konec roku už značil dvojnásobný nárůst přes 250 tisíc registrovaných uživatelů

Spoustu vylepšení v aplikaci proběhlo i díky investorovi, který se k české rybářské aplikaci připojil na jaře roku 2020. Podle Domoráda se ale i tento rok budou moct stávající a budoucí uživatelé těšit na další nové aktualizace a funkce i postupné doplňování databáze. 

O Fishsurfing:

Fishsurfing je webová a mobilní aplikace (Android, iOS) přeložená do 18 jazyků. Rybáři zde sdílejí své úlovky a píší články, které si díky pokročilému integrovanému překladači může přečíst každý. Aplikace nabízí také chat s lokálními průvodci nebo databázi soukromých rybářských revírů po celé Evropě, rusky mluvících zemí a exotických zemí, jako je Thajsko. Současně má také největší databázi kamenných prodejen v Evropě, Severní a Jižní Americe či Austrálii. Fishsurfing se dokáže profilově přizpůsobit různým rybářským zájmům a je zcela zdarma. 

www.fishsurfing.com

Android – www.bit.ly/FishsurfingAndroidApp

Apple – www.bit.ly/FishsurfingAppleApp