Fotbalový simulátor Rezzil Player 21 je tajnou zbraní světových fotbalových týmů, která zakotvila ve službě Viveport

Tréninkový nástroj využívaný týmy jako Manchester United, PSG a Arsenal napomůže hráčům i fanouškům udržet fotbalové dovednosti na nejvyšší úrovni.

Praha, 26. ledna 2021 – Společnost HTC dnes rozšířila nabídku titulů ve službě Viveport o uznávaný fotbalový simulátor Rezzil Player 21. Aplikace, do které investoval například i legendární obránce týmu Manchester City a trenér belgického týmu RSC Anderlecht Vincent Kompany, umožňuje zábavnou formou trénovat na úrovni světových týmů. Zpřístupňuje profesionální výcvikové metody vyvinuté špičkovými trenéry a fyzioterapeuty používané kromě známých týmů i francouzskou, britskou a americkou fotbalovou asociací. 

„Udržovat se v kondici je důležité nejen ve chvílích důrazu na trénink, ale také při rehabilitaci. Rezzil Player 21 pomůže každému hráči, dostat ze sebe maximum. Jsme pyšní, že můžeme na platformě Viveport nabídnout uživatelům cokoli potřebují od pořádných her po pořádný trénink,“ řekl generální ředitel HTC EMEA Graham Wheeler.

Bezbřehé možnosti Rezzil Player 21:

  • Trénink na úrovni profesionálních hráčů s využitím stejné VR technologie, kterou využívají trenéři světových fotbalových elit.
  • ZDARMA „Nácvik zakončení“ s třemi časovými limity – 30, 60 a 90 sekund
  • ZDARMA „Nekonečný režim“ umožňující nácvik zakončení vlastním tempem pro poklidnější trénink
  • Možnost nákupu originálních doplňků značky Adidas včetně ikonického míče Mexico 86 a nejnovějších kopaček Predator Mutator.
  • Motivace díky globálním statistikám

Vincent Kompany o aplikaci říká: „Být vždy perfektně připravený je pro profesionální hráče stěžejní a Rezzil nabízí tréninky, které zábavnou formou posouvají duševní i fyzické schopnosti na novou úroveň.“

Ředitel vývoje aplikace Rezzil Adam Dickinson doplnil: „Rezzil se etabloval jako nepostradatelný výcvikový nástroj největších fotbalových klubů světa a velice nás těší, že ho můžeme nabídnout i domácím uživatelům. Uvědomujeme si, že aktuální pandemie se jich dotkla stejně jako profesionálních hráčů a máme radost, že můžeme nabídnout pomoc s údržbou jejich fotbalových schopností a zápalu pro hru.“

Tiskové centrum: https://rezzil.com/press-pack/

Trailer: https://vimeo.com/466901566

O systému virtuální reality HTC Vive™

HTC Vive je první komplexní systém virtuální reality vyvinutý ve spolupráci firem HTC a Valve, který je od základu designován pro virtuální realitu v pokojovém měřítku (room-scale VR). Vive přináší, díky nastavitelnému headsetu, dvěma bezdrátovým ovladačům s HD haptickou odezvou a preciznímu snímáním pohybu v rozsahu 360°, ohromující vizuální zážitek a možnost přirozené interakce s virtuálním prostředím. Zároveň systém umožňuje bezdrátové spojení s mobilním telefonem a přenos jeho nejdůležitějších funkcí do virtuální reality, stejně jako propojení s reálným světem pomocí vestavěné kamery. Tyto technologie praktickým způsobem zvyšují bezpečnost a umožňují bezstarostné ponoření do virtuální reality, díky kterému vás virtuální světy zprostředkované systémem HTC Vive pohltí vizuálně, fyzicky i emocionálně. Více informací na www.htcvive.com.

Označeno tagem