Tech Data již po třetí získala ocenění Distributor roku HPE

Praha, 28. ledna 2021 – Společnost Tech Data i letos získala ocenění Distributor roku 2020 společnosti Hewlett Packard Enterprise (HPE). Vyhlášení proběhlo v rámci každoročního setkání partnerů „HPE Partnerské dny“ ve čtvrtek 21. ledna a historicky poprvé se konalo online. 

Už třetí prvenství v posledních čtyřech letech v rámci vyhlašování ocenění Distributor roku HPE získala společnost Tech Data. Ocenění převzal Jan Rosenbaum, Business Unit Manager společnosti Tech Data, z rukou Jana Kameníčka, Managing Directora společnosti HPE ČR a Jana Josky, Channel & SMB Sales Managera HPE ČR. Společnost Tech Data je distributorem společnosti HPE Česká republika od roku 2010.

Velmi si vážím ocenění od společnosti HPE a blahopřeji a děkuji celému našemu HPE týmu           v Tech Data, i týmům a jednotlivcům, kteří se na úspěchu podíleli, jako například marketing nebo sales operations. Hlavní poděkování patří samozřejmě našim zákazníkům a obchodním partnerům, za jejich důvěru a společné projekty.“ řekl Vlastimil Horák, ředitel společnosti Tech Data Advanced Solutions.

Stát se distributorem roku je velké ocenění a motivace, ale zároveň závazek pro další roky. Společnost HPE je pro nás klíčovým dodavatelem a vzájemnou spolupráci chceme nadále rozvíjet. Jako příklad mohu uvést plánované investice do oblastí HPE GreenLake a řešení pro SD-WAN.“ okomentoval ocenění Jan Rosenbaum, Business Unit Manager společnosti Tech Data.

„Ocenění HPE Distributor roku sice uděluje výrobce, ale ve skutečnosti je to ocenění od partnerů, kteří tím dávají jasně najevo, jak moc si váží spolupráce s HPE týmem v Tech Data AS Czech. Jsem moc rád, že si Tech Data stále udržuje tak kvalitní HPE tým a že se jim podařilo i v tak nelehkém roce potvrdit, že jsou pro partnery tím pravým distributorem s přidanou hodnotou. Celému HPE týmu moc gratuluji a děkuji za spolupráci.” dodal Jan Joska, Channel & SMB Sales Manager HPE Česká republika. 

# # #

O společnosti Tech Data

Tech Data spojuje svět s pomocí technologií. Naše rozsáhlé portfolio produktů, služeb a řešení, špičkové dovednosti a zkušenost s technologiemi nové generace, umožňují našim partnerům uvádět na trh produkty a řešení, která svět potřebuje k tomu, aby se propojil, rostl a směřoval kupředu. Společnost Tech Data je na 90. místě žebříčku Fortune 500® a časopis Fortune jí jmenoval nejobdivovanější firmou na světě, a to již 11 let za sebou. Více informací najdete na webových stránkách www.techdata.com nebo nás sledujte na sociálních sítích TwitterLinkedInFacebook a Instagram.

O společnosti Hewlett Packard Enterprise Česká republika

Společnost Hewlett Packard Enterprise Česká republika je přední technologickou firmou, která umožňuje zákazníkům posunout se dál a s větší rychlostí. Díky nejkomplexnějšímu portfoliu služeb a technologií v oboru, které například zahrnuje cloud, datová centra, či aplikace na pracovišti, pomáháme zákazníkům na celém světě, aby jejich IT bylo efektivnější, bezpečnější a produktivnější.