Novaza je ideálním valentýnským dárkem. Spojuje design s květinami a pečuje o váš vztah.

Praha 2 února 2020 – Valentýn, svátek zamilovaných se blíží. Restaurace, kina a divadla nejspíš zůstanou ještě pár týdnu zavřená. Na romantický víkend v Paříži to bohužel taky nevypadá. Pokud stále váháte, jakým překvapením uděláte vaší partnerce radost, Novaza nabízí ideální valentýnské řešení, betonové vázy a květinové předplatné. První květinu navíc získáte ke každé váze zdarma jako dárek. 

Svátek zamilovaných slaví 75 procent Čechů a pokud nejste mezi čtvrtinou populace, která tento den vypouští z hlavy, jistě si každoročně lámete hlavu nad tím, čím 14. února překvapíte svého partnera. Novaza je ideálním valentýnským dárkem, spojuje produkt – designové vázy a květinové předplatné. Ke každé váze obdržíte první květinu zdarma, kromě toho si můžete objednat pravidelné květinové předplatné a Novaza následně ve vámi vybraných dnech doručí květinu na požadovanou adresu.

Novaza nabízí dva druhy váz. Vázu Novaza 77 tvoří dvou a půl kilová betonová duše zhmotněná do spodní části vázy a skleněný válec. Váza je díky své velkorysosti ideální pro opulentní květiny, které se stanou dominantou vašeho pokoje. Menší vázu – Moon – definuje specifický tvar vnitřku vázy, která připomíná měsíční krajinu. V případě, že máte menší byt nebo preferujete decentnější květiny, Moon je správná volba. „Více než̌ polovina českých mužů, kteří́ slaví́ svátek sv. Valentýna, dává partnerkám květiny. Pokud chcete své polovičce dopřát dvojitou radost, designová váza Novaza společně s květinou zdarma je perfektní volba. A když vám květina odkvete, nebojte, vázy Novaza jsou podmanivé i bez nich,“ říká zakladatel konceptu Tomáš Paclík.  

Vázy značky Novaza jsou navrhovány, aby  pečovaly o vztah s člověkem, kterému je darujete. Váza Novaza s valentýnskou květinou navodí romantickou náladu. Budete mít chuť rozbalit tabulku čokolády a políbit svého partnera. Vázy Novaza k vám domu doručí nejen květinu, ale i pocit radosti. S Novazou můžete stárnout vedle těch, které milujete.

Co je Novaza?

Koncept Novaza v sobě pojí skleněné vázy a květinové předplatné. Novaza řeší problém mnoha lidí, kteří zapomínají na výročí svých nejbližších. Novaza vznikla v roce 2019 jako reakce designéra Tomáše Paclíka, který se s podobnou situací sám potýkal. Rozhodl se proto vytvořit koncept spojující designový produkt a službu doručování květin. Díky konceptu Novaza si zapomnětlivý člověk při objednávce vybere květinu a dny doručování. Čerstvé květiny pro zákazníky váží floristé z Květinářství Papavera, přímo na míru konkrétní váze a typu příležitosti. Novaza doručí květiny během roku za vás a vy máte jistotu, že na květiny již nezapomenete.

www.novaza.cz

Média

Nabízíme fotografie ve vyšším rozlišení

Web: https://www.novaza.cz 

Facebook: https://www.facebook.com/novazavaza 

Instagram: https://www.instagram.com/novaza.vaza/Pinterest: https://cz.pinterest.com/novaza_vaza/