Valentýnská akce Bose – pro ni i pro něj

Legendární výrobce audiotechniky Bose připravil pro český trh speciální valentýnskou akci se třemi produkty s historicky nejnižší cenou. Akce platí od pondělí 8. února na e-shopu BaSys.cz.

Sluneční brýle Bose Frames Rondo a Alto pro poslech hudby
Velmi originální prostředek pro poslech hudby – speciální brýle Bose Frames mají v raménkách vestavěny malé reproduktory úzce směrované k uším, takže zvuk slyší plnohodnotně jen jejich uživatel. K telefonu se připojují bezdrátově pomocí Bluetooth a díky vestavěnému mikrofonu fungují také jako handsfree. V nabídce jsou dva modely, ženy obvykle volí brýle Bose Frames Rondo se zaoblenými obroučkami a muži Bose Frames Rondo v hranatém designu. Na jedno nabití hrají až 3,5 hodiny a samostatně lze dokoupit také další polarizovaná skla v barvách gradient blue a rose gold.
Cena: 3 990 Kč (výhradně na BaSys.cz od pondělí 8.2.)

Bose QuietComfort 35 II – legendární sluchátka s aktivním potlačením okolních ruchů
Pokud si vaše drahá polovička potrpí na opravdu kvalitní poslech hudby, dejte jí sluchátka od Bose. Tento model nastavoval donedávna laťku celé kategorii jak po stránce špičkového zvuku, tak i v oblasti aktivního potlačení okolních ruchů (ANC) a pohodlí při dlouhodobém poslechu. V dnešní zvláštní době lze funkci ANC také velmi účinně využít pro lepší soustředění během práce z domova nebo z open space kanceláří. Baterie zajišťuje těmto designově atraktivním sluchátkům nepřetržitý provoz na jedno nabití až po dobu dvaceti hodin a k dispozici jsou v černém a stříbrném provedení.
Cena: 5 690 Kč (výhradně na BaSys.cz od pondělí 8.2.)

Bluetooth reproduktory s všesměrovým zvukem Bose Soundlink Revolve a Revolve+
Tyto designově výrazné reproduktory prosluly svou unikátní konstrukcí se skutečným 360° zvukem. Bose na nich demonstruje svou schopnost vytvořit špičkově znějící reproduktor s kompaktními rozměry. Stejně kvalitně hrají do všech stran a hudbu si tak mohou naplno užít všichni posluchači v místnosti. Při organizaci taneční party nebo jiné příležitosti lze navíc pomocí aplikace Bose Connect propojit v dosahu Bluetooth dva libovolné reproduktory Bose SoundLink do jednoho setu. Na výběr je pak buď stereo reprodukce, nebo mód, ve kterém hrají obě zařízení totéž. Revolve je k dispozici ve stříbrné barvě a může přehrávat hlasitou hudbu až po dobu 12 hodin. Větší a výkonnější model Revolve+ II, který je k dostání v černém a stříbrném provedení a je navíc vybaven praktickým madlem pro přenášení, vydrží až 16 hodin.
Cena SoundLink Revolve: 3 990 Kč (výhradně na BaSys.cz od pondělí 8.2.)
Cena SoundLink Revolve+: 5 690 Kč (výhradně na BaSys.cz od pondělí 8.2.)

Další tipy – pro ni

Bezdrátová sportovní sluchátka Bose Sport Earbuds
Velmi pohodlná sluchátka s excelentním zvukem i provedením odolná proti vodě a potu (IPX5). Patentovaná koncovka zajišťuje důkladné utěsnění a pevné uchycení v uších i při aktivním pohybu. Na jedno nabití hrají až 5 hodin a baterie vestavěná do pouzdra zajišťuje na cestách další dvojnásobné dobití s tím, že během 15 minut doplní energií postačující na dvouhodinový poslech. Pro ideální zvuk v každé situaci jsou basy a výšky upravovány v závislosti na hlasitosti. Bose Sport Earbuds jsou k dispozici ve třech barevných provedeních – Tripple Black, Baltic Blue a Glacier White.
Cena: 5 490 Kč

Další tipy – pro něj

beyerdynamic Lagoon ANC – unikátní sluchátka, která přizpůsobí reprodukci sluchu uživatele a současně nabízí funkci eliminace okolních ruchů (ANC)
Sluchátka s funkcí eliminace okolních ruchů (ANC) od německého výrobce špičkové audiotechniky ocení muž, který chce mít skutečně něco originálního. Vyzdvihována jsou pro velmi přesný a dynamický zvuk. Kromě toho nabízí unikátní možnost optimalizace reprodukce individuálně pro majitele přesně podle jeho sluchu. Uživatel poslechovou zkouškou sám určí, která frekvenční pásma vnímá silněji a která naopak méně. Po absolvování tohoto osobního testu sluchu je upraven ekvalizér sluchátek beyerdynamic Lagoon ANC tak, že zdůrazní frekvence, v nichž má uživatel sluchový propad a naopak.
Cena: 7 000 Kč


Gramofon Elac Miracord 50 – nástupce ikonické řady gramofonů
Skvělý dárek pro muže a současně designový doplněk domácnosti. Dosud nejdostupnější gramofon ikonické řady Miracord, kterou představil Elac světu již v roce 1947. Elac Miracord 50 se kromě vynikajícího poměru cena/výkon vyznačuje použitím osvědčených technologií a díky vestavěnému předzesilovači také možností univerzálního použití v kombinaci s dalšími zařízeními. Připojit tak lze téměř k jakémukoli dalšímu zařízení, jako je výkonový zesilovač, aktivní regálová repro sestava či dokonce přenosné reproduktory s linkovým vstupem.
Cena: 9 990 Kč