Bell vyhlašuje vítěze globálních dodavatelských cen

Zachovat globální flotilu, udržet zákazníky „ve vzduchu“ a poskytovat moderní, technologicky vyspělé a spolehlivé stroje ozbrojeným silám po celém světě je cílem společnosti Bell. To vyžaduje kolektivní úsilí a spolupráci s externími partnery. Vlastní talentované týmy Bellu disponují hlubokými odbornými znalostmi a plně společný cíl podporují, přesto Bell potřebuje širokou řadu vysoce spolehlivých dodavatelů, na něž se může při vývoji a výrobě vrtulníků spolehnout. Tým dodavatelského řetězce Bell by rád ocenil dlouhodobou a cennou spolupráci s těmito externími partnery, a proto vytvořil program dodavatelských ocenění. Po důkladném zhodnocení celé škály nominovaných společností vybral svoje nejlepší dodavatele pro rok 2020.

Dodavatel roku Survival Systems International

Cena za spolupráci Placeteco, Inc.

Cena za inovace v technologiích Acromil

Trakka Systems

Cena za bezpečnost Radius Aerospace

Cena za kvalitu materiálu Acromil

Advantedge LLC

Associated Aircraft Supply Company LLC

Automation products group, Inc

Bill Mcclung Inc

Crane Aerospace & Electronics

Ducommun

Future metals

GKN Aerspace

Harris Composites, Inc.

Industrial Metals International Ltd.

Kemco Aerospace Manufacturing

Lite Metals Company

Lucas Industries

Mecaer Aviation Group

Meggitt

Millworx Precision Machining

Northwest Dynamics, Inc.

Oro Manufacturinf Company

Pratt & Whitney Canada

Scottia technology

Spectrum Associates, Inc

Survival Systems International 

Texas Almet

Triumph Group

Wiremasters, Inc.

Od Kanady a Austrálie po Vermont a Severní Karolínu – Bell po celém světě disponuje širokou dodavatelskou sítí připravenou pomoci splnit jeho cíle. Za svoji neochvějnou podporu získala celkové ocenění Dodavatel roku 2020 společnost Survival Systems International. V dalších kategoriích Bell ocenil malé podniky, jako je kalifornský Duncan Industries, Inc. nebo kanadský Air Graphics, Inc. Bell se rovněž rozhodl zdůraznit význam bezpečnosti – Cenu za bezpečnost obdržela firma Radius Aerospace. Vlastní tým Bellu neustále pracuje na vylepšení inovací a technologií v leteckém průmyslu, a proto se společnost rozhodla ocenit Acromil a Trakka Systems, které dělají totéž. Důležitým klíčem ke spokojenosti zákazníků je vzájemná spolupráce – nositelem Ceny za spolupráci se stala společnost Placeteco, Inc., jež rovněž reprezentuje velmi úzké vazby společnosti Bell s provincií Quebec.

V souvislosti se zapojením Bellu do programu budoucích útočných letadel na dlouhé vzdálenosti (FLRAA) a programu budoucích útočných průzkumných letadel (FARA) americké armády a souběžnou podporou domácích a zahraničních zákazníku hodlá Bell rozšířit svoji stávající dodavatelskou základnu a intenzivně spolupracovat s nejrůznějšími firmami a organizacemi. Díky neochvějnému odhodláni a jedinečným dovednostem partnerských firem je výrobce vrtulníků plně připraven dále posunout hranice mobility a představit nové žádané produkty s vertikálním vzletem. 

###

O společnosti Bell 

Bell, dceřiná společnost konsorcia Textron Inc., je přední průmyslový výrobce komerčních a vojenských, pilotovaných i bezpilotních leteckých strojů a průkopník v oblasti otočných rotorových motorů. Celosvětově známá společnost pro svůj prvotřídní zákaznický servis, vývoj novinek, inovativních řešení a špičkovou kvalitu svých výrobků. Stroje z Bell slouží zákazníkům ve vice než 120 zemích světa. 

O konsorciu Textron Inc.

Textron Inc. je mezinárodní společnost, která využívá svou globální síť leteckého, vojenského, průmyslového a finančního obchodu, k tomu, aby svým zákazníkům poskytla inovativní řešení a prvotřídní servis. Společnost Textron je známá po celém světě svými silnými značkami – např. Bell Helicopter, Cessna, Beechcraft, Hawker, Jacobsen, Kautex, Lycoming, E-Z-GO, Greenlee a Textron Systems. Pro více informací navštivte www.textron.com.

Některá prohlášení v této tiskové zprávě jsou plánovaná prohlášení, které mohou obsahovat výnosy a tržby nebo popisovat strategie, cíle, výhledy apod. Toto prohlášení se vztahuje pouze k datu, kdy bylo vydáno, a naší povinností není jej v budoucnosti aktualizovat či revidovat. Toto prohlášení podléhá známým i neznámým rizikům a dalším faktorům, které se mohou lišit od našich skutečných výsledků.

Označeno tagem