Sluchátka Huawei FreeBuds Pro propojíte bez problému s jakýmkoliv zařízením iOS nebo Android

Huawei FreeBuds Pro, první špuntová sluchátka s aktivním potlačením okolního hluku (ANC), jsou vrcholem evoluce zvukových zařízení společnosti Huawei. Tu nejlepší kvalitu zvuku a hudby zažijete na smartphonech se všemi operačními systémy. Povíme vám, jak na to.

Věděli jste, že s Huawei FreeBuds Pro se můžete připojit k jakémukoli smartphonu iOS nebo Android? Pokud ne, máme pro vás skvělou zprávu. Snadný mechanismus párování vám umožní vychutnat si vynikající kvalitu zvuku ze sluchátek Huawei na jakémkoli zařízení bez ohledu na to, který systém podporuje.

Objevte novou kvalitu zvuku

Huawei FreeBuds Pro vytyčil novou úroveň kvality pro poslech hudby a zpracovávání telefonních hovorů. Vděčí za to první chytré aktivní redukci šumu okolí (ANC) v kombinaci s režimem rozpoznávání hlasu. A to není vše!

Huawei FreeBuds Pro poskytují potlačení hluku až o 40 dB, k tomu nabízí univerzální dynamický režim, režim s vypnutým systémem ANC a speciální funkci, díky které zároveň s hudbou slyšíte i lidské hlasy z okolí (režim Awareness). Nová sluchátka zaujmou také svým designem díky pohodlnému a geometricky výraznému designu, který čerpá inspiraci i z historie architektury. FreeBuds Pro, které jsou vyrobené z prvotřídních materiálů, navíc vydrží celkem až 36 hodin. Na jedno nabití pak dokážou při aktivovaném systému ANC hrát až 5 hodin.

Chytré funkce a snadné ovládání

Inteligentní ovládání sluchátek máte na dosah… prstů. Vysoce citlivý senzor sluchátek Huawei FreeBuds Pro přesně reaguje na vaše pokyny. Přejetím, poklepáním nebo stisknutím můžete snadno zvýšit nebo snížit hlasitost, přijímat hovory nebo přeskakovat mezi skladbami.

To, co Huawei FreeBuds rozhodně odlišuje od ostatních produktů na trhu, je zmíněné ANC, neboli aktivní potlačení okolního ruchu. Sluchátka  se na vhodný zvukový režim přepnou automaticky v závislosti na okolí. A pokud chcete ANC přepínat  ručně, není to žádný problém. Stačí stisknout stopku sluchátek a aktivuje se buď režim Awareness, ANC nebo se potlačení hluku zcela vypne. O každém kroku jste informováni hlasem asistenta přímo ve sluchátkách

Užijte si skvělý zvuk na kterémkoliv zařízení

Inovativní technologie Huawei poskytuje špičkové zvukové zážitky kdykoli a kdekoli. Vyberte si nejpohodlnější způsob spárování zařízení s FreeBuds Pro a ponořte se do světa své oblíbené hudby.

Stahování aplikace pro zařízení Android a používání hlavních funkcí Huawei FreeBuds Pro na zařízeních iOS je jednoduché a intuitivní:

Způsob č. 1: Nainstalujte si aplikaci AI Life na zařízení Android

Jako uživatel Androidu si můžete snadno a bezpečně stáhnout a nainstalovat aplikaci AI Life hned několika způsoby. Můžete ji rychle najít v Huawei AppGallery, ale pokud dáváte přednost jiným řešením, zkuste to s pomocí prohlížeče nebo naskenováním QR kódu, který je vytištěn na obalu zařízení.

Způsob č. 2: Užijte si aktivní potlačení šumu v systému iOS

Jste uživatelem zařízení iOS? Pokud ano, je cesta k prvotřídnímu poslechu ještě jednodušší. Všechny hlavní funkce Huawei FreeBuds Pro totiž hladce fungují i v kombinaci se zařízeními Apple. Užijte si inteligentní dynamické potlačení šumu i bez stahování aplikace AI Life. Jakmile potřebujete přepnout mezi režimy ANC, jednoduše použijte gesta přímo na sluchátkách

Sluchátka Huawei, včetně FreeBuds Pro, FreeBuds 3, FreeBuds 3i, jsou zkrátka kompatibilní se všemi operačními systémy včetně iOS a Android.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 33letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.