Výrazné jarní slevy na smartphony realme: modely 7 a 7 Pro v březnu navíc s tříletou zárukou

8. března 2021 – Praha, Česká republika – realme, nejrychleji rostoucí značka mobilních telefonů na světě, spouští od pondělí 8. března v Česku velkou jarní slevovou akci. Týká se oblíbené řady realme 7 a poběží až do konce měsíce na všech obchodních kanálech. U modelů 7 a 7 Pro získají zákazníci navíc mimořádnou záruku na tři roky.

Akce se nejvýrazněji dotkne telefonu realme 7 s kapacitou 128 GB. Model, který vloni ve světové premiéře přinesl herní procesor MediaTek Helio G95 a chlubí se i rychlým 30W nabíjením, baterií o kapacitě 5000 mAh a 6,5palcovým ultra jemným displejem s obnovovací frekvencí 90 Hz, vyjde namísto původních 6699 Kč na 4999 Kč

Model s kapacitou 64 GB je pak během března k sehnání za 4499 Kč (původně 5499 Kč). Jásat tak mohou třeba nadšení fotografové, které realme 7 potěší 48Mpx fotoaparátem s ultra širokým objektivem s rozlišením 8 Mpx. Mimořádným bonusem této akce je tříletá záruka.

Celou tisícovku ze své cenovky nově ukrojil vrcholný model řady realme 7 Pro. Telefon, který v útrobách ukrývá procesor Qualcomm Snapdragon 720G, kvalitní AMOLED displej, a především rychlé 65W nabíjení, díky němuž získáte energii na celý den používání už během 15 minut a celou baterii nabijete za 35 minut, je k mání za 6999 Kč (původně  7999 Kč). I realme 7 Pro nyní boduje díky tříleté záruce.

Jarní slevová akce se dotkne i nejnovějšího modelu z této řady realme 7i, který byl představen před Vánoci. Jedná se o ideální volbu pro mladé hráče, které osloví výkonnými procesory  MediaTek Helio G85 a GPU Mali-G52. Ty zvládnou i ty nejnáročnější mobilní „gamesy“. Dalším výrazným parametrem relame 7i je baterie o kapacitě 6000 mAh, díky níž si uživatelé mohou přehrát až 18 filmů nebo 1200 skladeb za sebou. Rychlé nabíjení pak zvládne dobít 29 % energie za necelou půlhodinu. 

Smartphone realme 7i je během března k dostání na všech českých prodejních kanálech za cenu 3999 Kč.

Jarní slevová akce předchází uvedení nové řady chytrých telefonů realme 8. Jejím nejvýraznějším atributem bude fotoaparát s rozlišením 108 Mpx a řadou převratných fotografických funkcí, jako je časosběrné video noční oblohy nebo časosběr s efektem tilt-shift napodobujícím miniatury. Díky smartphonům z řady realme 8 bude značka udávat trendy v mobilním fotografování. 

O značce realme 

realme je značka, která se specializuje na poskytování kvalitních technologických produktů a služeb pod inspirativním heslem Dare-to-Leap. Produkty realme chtějí povzbudit mladé lidí ke ‘Skoku vpřed’ ve využívání nejnovějších technologií a designu.

Podle studie Counterpoint patří realme mezi top 7 značek mobilních telefonů v globálních dodávkách smartphonů ve 3. čtvrtletí roku 2020. V roce 2019 dosáhlo realme 25 millionů globálních dodávek smartphonů. Oproti předchozímu roku dosahovala společnost realme růst 808 %, což dělá z realme nejrychleji rostoucí značku smartphonů na světě ve čtyřech po sobě jdoucích čtvrtletích od roku 2019 do 2. čtvrtletí 2020. realme vstoupilo na 61 trhů po celém světě včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu a Afriky a má globální základnu s více než 50 miliony uživatelů.