Patriot představuje nové flash disky Supersonic Rage Pro USB 3.2 Gen. 1

USB 3.2 Gen.1 dosahuje vysokých IOPS, rychlého čtení i zápisu. Díky tomu se jedná o nejlepší řešení pro bootování. Nyní v kapacitách od 128 GB do 521 GB.

Praha, 18. března 2020 – Společnost Patriot uvádí na trh nové nové flash disky Supersonic Rage PRO USB 3.2 Gen. 1. Ty podporují režim UASP a dosahují tak vysokých čtecích a zapisovacích rychlostí. Celá série RAGE PRO disponuje LED indikátorem aktivity a je vybavena vysoce kvalitním obalem, který je pro lepší ochranu a tepelný výkon potažen hliníkem. Nový USB disk je k dispozici v 128 GB, 256 GB a 512 GB. Funguje bez dalších ovladačů ve Windows 10/8/7 / Vista / XP / 2000, Linux, AndroidOS, ChromeOS a Mac OSX a novější. Flash disk Supersonic Rage Pro USB 3.2 Gen.1 je perfektním řešením pro spotřebitele, kteří požadují velké multiplatformní datové úložiště s vynikající spolehlivostí.

A close - up of a credit card

Description automatically generated with medium confidence

„Lepší uživatelská zkušenost je vždy naší hlavní prioritou už během návrhu nového produktu. Každý detail je pečlivě kontrolován, protože by mohl být tím, který tento produkt odlišuje od konkurence,“ říká Roger Shinmoto, viceprezident společnosti Patriot a dodává: „Flash disk Supersonic RAGE PRO USB 3.2 Gen.1 je přenosným USB úložným řešením nové generace pro všechny uživatele, avšak i těm nejnáročnějším nabízí výkon, který potřebují.“

Graphical user interface

Description automatically generated

Řada Supersonic RAGE PRO podporuje režim UASP (USB Attached SCSI Protocol). Ten umožňuje vyšší rychlost čtení/zápisu z vyměnitelných úložných zařízení. Ve srovnání s tradičním USB 3.0 BOT režim UASP zvýší celkový výkon díky rychlejšímu čtení až o 70 % a o 40 % rychlejšímu zápisu. Supersonic RAGE PRO nabízí rychlost čtení 420 MB/s a ​​až 8 000 4K náhodných IOPS. Rage Pro je také optimalizován jako bootovací jednotka pro Windows a další operační systémy. Díky vysokým IOPS a 4K náhodné rychlosti čtení a zápisu poskytuje vynikající spolehlivost a kratší časy bootování. Rage Pro může být také alternativním řešením pro uživatele, kteří potřebují samostatnou záchranný disk pro notebooky a stolní počítače. LED indikátory uživatelům vizuálně potvrdí, kdy jsou data zpracovávána, a je plně kompatibilní s technologií plug-and-play. Flash disk Supersonic RAGE PRO USB 3.2 Gen.1 bude k dispozici ve 3 kapacitách: 128 GB, 256 GB a 512 GB, na které se vztahuje 5letá záruka Patriot.

A picture containing text, electronics

Description automatically generated

Funkce:

• kompatibilní s USB 3.2 Gen.1 (a zpětně kompatibilní s USB 2.0)

• až 420 MB/s pro čtení

• až 8 000 4K náhodných IOPS

• hliníkový obal pro lepší tepelný výkon a pevné tělo

• podpora režim UASP poskytuje nejrychlejší odezvu při čtení a zápisu

• LED indikátor

• technologie plug-and-play, bez nutnosti ovladače

• kompatibilní s Windows10 Windows 8, Windows 7, Windows Vista a Windows XP, Windows 2000, Windows ME, Linux 2.4 and novější, Mac OSX a novější

Text

Description automatically generated with medium confidence

Dostupnost v ČR

Alza.cz: https://www.alza.cz/kod/;DP735b1;DP735b2;DP735b3 

Doporučená maloobchodní cena

ModelCena v korunách
PEF128GRGPB32U 1099
PEF256GRGPB32U 1699
PEF512GRGPB32U 2899

Dostupnost na Slovensku

Alza.sk: https://www.alza.sk/kod/;DP735b1;DP735b2;DP735b3 

ModelCena v eurech
PEF128GRGPB32U41.90
PEF256GRGPB32U64.90
PEF512GRGPB32U109.90

Více informací o Supersonic RAGE PRO USB Flash Drive najdete zde.

Fotografie Patriot Supersonic RAGE PRO USB Drive najdete zde.

O společnosti PATRIOT 

PATRIOT je předním výrobcem vysoce výkonných paměťových modulů, SSD disků, flash pamětí, herních periferií a mobilního příslušenství. Společnost PATRIOT, založená v roce 1985 a se sídlem ve Fremontu (USA), staví na technologických inovacích, spokojenosti zákazníků a poskytování nejlepšího poměru cena/výkon na trhu. Produkty PATRIOT se staly světově proslulými svými extrémními výkony, spolehlivostí a inovacemi. Společnost PATRIOT prodává své produkty prostřednictvím výrobců zařízení, maloobchodníků, e-shopů a distributorů. Společnost působí po celém světě: v Severní Americe, Jižní Americe, Asii i Evropě. Všechny názvy společností nebo produktů mohou být obchodní názvy, ochranné známky a/nebo registrované ochranné známky příslušných vlastníků, se kterými jsou spojeny. Funkce, ceny, dostupnost a specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.

Sledujte nás

Facebook: https://www.facebook.com/PatriotViperEU/  

Instagram: https://www.instagram.com/Patriot_ViperEU/   

Twitter: https://twitter.com/Patriot_ViperEU YouTube: https://www.youtube.com/patriotviper