Společnost Panasonic zvolila nové distributory odolných TOUGHBOOKŮ v Evropě

Noví distributoři: Jarltech pro kontinentální Evropu a CI Distribution se zaměřením na Velkou Británii a Irsko

PRAHA, 29. března 2021 – Společnost Panasonic jmenovala dva nové distributory svých odolných mobilních zařízení TOUGHBOOK pro kontinentální Evropu, Velkou Británii a Irsko. Společnost Jarltech, jeden z největších evropských specializovaných distributorů odolných mobilních výpočetních zařízení, bude dodávat celé portfolio Panasonic TOUGHBOOK s operačními systémy Windows a Android. Odolné tablety a notebooky bude distribuovat prodejcům a systémovým integrátorům ve více než 30 zemích po celé Evropě včetně České republiky a Slovenska.

Společnost Panasonic rozšířila spolupráci také se společností CI Distribution, specialisty na odolná zařízení. Jako jeden z nejzkušenějších distributorů odolných počítačů ve Velké Británii a Irsku bude společnost CI Distribution nyní zásobovat více než 600 prodejců mobilními odolnými tablety a notebooky Panasonic TOUGHBOOK.

„TOUGHBOOKY společnosti Panasonic mají v oboru bezkonkurenční pověst. Zejména díky ideálnímu ergonomickému designu a skvělé odolnosti,“ říká Axel Schmidt, obchodní ředitel společnosti Jarltech. „Rozšíření našeho portfolia o stále se rozvíjející řady odolných mobilních zařízení Panasonic TOUGHBOOK umožní našim prodejcům a systémovým integrátorům nabídnout zákazníkům kompletní řadu odolných řešení.“

„Společnost Panasonic je již dlouho lídrem v oblasti odolných notebooků a tabletů a těšíme se, že jí pomůžeme zvýšit tržní podíl,“ říká Jon Atherton, ředitel prodeje a marketingu společnosti CI Distribution. „Naše znalosti trhu odolných zařízení a kompletní portfolio Panasonic TOUGHBOOK včetně příslušenství jsou zárukou silného partnerství.“

Tenká, lehká a ergonomicky navržená zařízení Panasonic odolají i těm nejextrémnějším pracovním podmínkám a zvýší produktivitu svým uživatelům. Robustní mobilní počítače snižují potřebu více zařízení na pracovišti tím, že kombinují možnosti tabletu, smartphonu a čtečky čárových kódů v plně odolných obalech kapesní velikosti. Zařízení jsou ideálními výpočetními společníky pro mobilní pracovníky v logistice, výrobě, maloobchodu a pohotovostních službách.

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Naším cílem je, aby spolu technologie neviditelně spolupracovaly a společnosti se tak mohly soustředit pouze na úspěch. Věříme, že by technologie měly především fungovat bez potíží. Podniky uspějí, pokud se budou moc zaměřit pouze na své zákazníky a všechny technologie jim budou nápomocny jako jeden celek. Proto jsme odhodláni vyvíjet produkty a řešení, které jsou tak samozřejmou součástí způsobu práce našich zákazníků, že jsou téměř neviditelné. Je to jako koňská síla v pozadí, která pohání obchodní úspěch. 

Společnost PSCEU se zabývá šesti kategoriemi produktů:

  • Broadcast & ProAV vám umožňuje vyprávět příběh prostřednictvím vysoce kvalitních produktů a řešení, které zajišťují hladký provoz a vynikající poměr ceny a výkonu v rámci celé řady dálkově ovládaných kamer, přepínačů, studiových kamer a ENG P2HD. Řada filmových kamer modelů VariCam a EVA1 zvládá nahrávání ve 4K a HDR (High Dynamic Range). Díky tomu jsou ideálním řešením pro kino, televizi, dokumenty a živou produkci.
  • Communication Solutions nabízí nejlepší telefonní systémy, terminálová zařízení SIP a profesionální „síťové“ skenery, díky kterým se můžete soustředit na komunikaci, nikoli na připojení.
  • Computer Product Solutions poskytuje mobilním pracovníkům možnost pracovat kdekoli s řadou odolných notebooků Toughbook, podnikových tabletů Toughpad a elektronických systémů pro prodejní místa (EPOS). Společnost Panasonic byla v roce 2017 evropským lídrem a dosáhla tržního podílu 57 % v prodeji odolných notebooků
  • Industrial Medical Vision vyrábí aplikace pro různé segmenty včetně medicíny, biologických věd, ProAV nebo průmyslu. Produktové portfolio zahrnuje kompletní kamerové systémy a OEM kamerové systémy a vy tak můžete vidět to, co je lidskému oku téměř neviditelné.
  • Security Solutions staví na tradici poskytování záznamů CCTV v průkazné kvalitě. Zajišťuje nejvyšší kvalitu obrazu za všech podmínek díky využití vysoce spolehlivých kamer s pokročilou technologií a systémům pořizování obrazového záznamu. Můžete se tak cítit v bezpečí.
  • Visual System Solutions nabízí nejširší řadu profesionálních displejů a projektorů a umožňuje profesionálům v oblasti audia a videa svobodně tvořit. S tržním podílem 39 % je lídrem na evropském trhu projektorů s vysokým jasem (Futuresource > 5 klm FR17, 3. čtvrtletí, mimo 4K a digitálního kina).

O společnosti Panasonic

Společnost Panasonic Corporation je světovým lídrem ve vývoji řady elektronických technologií a řešení pro zákazníky v oblasti spotřební elektroniky, zařízení pro domácnost, automobilového průmyslu a B2B. V roce 2018 společnost oslavila 100 let od svého založení. Nyní provozuje 582 dceřiných společností, 87 přidružených společností po celém světě a generuje konsolidované čisté tržby ve výši 62,5 miliard EUR za rok končící 31. března 2019. Společnost se napříč všemi divizemi snaží s použitím inovací vytvářet nové hodnoty. Díky svým technologiím chce vytvořit lepší svět a lepší život pro své zákazníky. Více o společnosti Panasonic najdete na: https://www.panasonic.com/global