Better vítá dva accounty a copywriterku, Pluháček nově zastává funkci account directora

Brno, 28. 4. 2021 – Agentura Better posílila svůj tým o dva account manažery: Ondřeje Líbala a Jiřího Buriana. CEO agentury Stanislav Pluháček ke svým dosavadním kompetencím přibral funkci account directora. Better také rozšířil tým copywriterů, do agentury nastoupila Kateřina Hanušová. 

Stanislav Pluháček, který je výkonným ředitelem Betteru od roku 2015, své kompetence nově rozšířil o funkci account directora. Role obnáší péči o klíčové klienty Betteru a vedení interního týmu account manažerů. Pozici chief business development officer bude nově zastávat Martin Kupka.

Better také nabral dva account manažery s mnohaletými zkušenostmi v oblasti tuzemského i zahraničního obchodu a marketingu. Jsou jimi Ondřej Líbal a Jiří Burian. 

Kreativní tým Betteru doplnila Kateřina Hanušová na pozici copywriter. Předtím působila v softwarovém studiu CloseIT, zkušenosti s psaním nabírala například v oblastech automotive, reality a sport. 

O Betteru

Co Better rozhodně není? Nejsme jen další agentura, která bezmyšlenkovitě plní klientovo zadání. My jsme better. Už 15 let se přizpůsobujeme trhu i trendům a pomáháme klientům růst. Naše rozhodnutí a doporučení zakládáme na reálných datech a doplňujeme je o kvalitní vizuál, který jen tak z hlavy nedostanete.