World of Tanks PC je nyní na Steamu

S více než 160 miliony registrovaných hráčů je legendární free-to-play střílečka připravena na nové rekruty

29. dubna, 2021 — Wargaming s potěšením oznamuje, že jeho vlajková loď World of Tanks se přesunula na Steam. Od dnešního dne budou hráči běžné verze pro PC a uživatelé Steam moci bojovat bok po boku v pohlcujících bitvách PvP, kterými je známá legendární strategická střílečka F2P. Verze Steam je k dispozici pouze pro nové účty, ale bude obsahovat vše, co World of Tanks PC nabízí.

World of Tanks nadchl miliony hráčů po celém světě, když představil jedinečné tankové bitvy na desítkách detailních map, na nichž proti sobě bojuje 600 tanků z 11 národů.

Hráči si budou moci na Steamu vychutnat realistickou grafiku a zvuk vytvořený k replikaci drsné atmosféry tankových bojů, zvládnout pět různých typů vozidel, povzbudit vyváženou a vzrušující hru, prozkoumat jedinečné mapy založené na bojištích a městech z celého světa a zdokonalit svoje dovednosti v různých herních režimech, které vyžadují týmovou práci nebo naopak individuální taktiku.

A díky své věrné fanouškovské základně tankistů také získal čtyřikrát ocenění Golden Joystick a dva Guinnessovy rekordyza nejvíc hráčů současně přihlášených k serveru MMO. 

„Ve společnosti Wargaming jsme hrdi na to, že jsme vytvořili hru, kterou hráči milují a užívají si ji více než 10 let. Spojili jsme lidi z celého světa a síla naší komunity nemá obdoby. Věřím, že World of Tanks se stala více než hrou, která je skutečným koníčkem pro miliony našich hráčů – a tak to bude i po další desetiletí, “ uvádí Victor Kislyi, generální ředitel Wargamingu. „Je vždy fantastické sledovat, jak naše hra roste a rozšiřuje se o nové hráče. Jsem hrdý na to, že mohu u naší rodiny tankistů uvítat komunitu Steamu!“

Hned od začátku budou hráči Steamu schopni ovládnout stovky vozidel, zdokonalit jejich taktiku a dovednosti a vyzkoušet jedinečné bitvy ve World of Tanks. 

„Jsme velmi nadšení, že můžeme spojit síly s Wargamingem, abychom uvítali World of Tanks ve službě Steam a představili tuto neuvěřitelnou hru komunitě Steam. Je ideální čas naskočit do tanku a zapojit se do bitvy! “ řekl Nathaniel Blue zodpovědný ve Valve za rozvoj podnikaní.

Více infomací:  Steam page.

###

O World of Tanks 

World of Tanks je první týmová, masivně multiplayerová online akční hra věnovaná válce tanků. Vrhněte se do epických tankových bitev druhé světové války s hráči z celého světa. Váš arzenál zahrnuje více než 600 obrněných vozidel z 11 zemí, vytvořených s pečlivou a historickou přesností.

Web: worldoftanks.com

O Wargamingu 

Wargaming je oceňovaný vývojář a vydavatel online her se sídlem v Nikósii na Kypru. Wargaming, který funguje od roku 1998, se stal jedním z lídrů v herním průmyslu s 5500 zaměstnanci a kancelářemi po celém světě. Více než 200 milionů hráčů si užívá tituly Wargamingu na všech hlavních herních platformách. Mezi jejich vlajkové produkty patří velmi populární free-to-play hit World of Tanks a strategická námořní akční hra World of Warships.Oficiální web: wargaming.com