České Radiokomunikace zajišťují streamování jednání Poslanecké sněmovny

Praha, 6.května  2021 – Lidé v Česku mohou nepřetržitě sledovat, co se děje v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky. Umožňuje to služba streamingu dění ve sněmovně na internet, kterou v nepřetržitém režimu zajišťují České Radiokomunikace (CRA). Živé přenosy jsou k dispozici v non stop režimu, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Sledovat je lze na webu sněmovny.

Na webu poslanecké sněmovny www.psp.cz a i všude tam, kam Kancelář Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky poskytne přenos, lze kdykoliv sledovat, co se ve sněmovně odehrává. České Radiokomunikace uzavřely smlouvu s Kanceláří Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky na poskytování streamingu dění ve sněmovně až do roku 2025 a v rámci spolupráce mohou poskytnout až 10 paralelních streamů.

CRA využívá v rámci streamingu vlastní infrastrukturu pro zpracování video-obsahu a zároveň vlastní CDN (content delivery network). To představuje dostatečně robustní a zároveň škálovatelné řešení, které zvládá i obrovské datové toky v jeden okamžik a rychlé a bezproblémové doručení požadovaného obsahu ke koncovému uživateli. 

České Radiokomunikace a.s. (CRA) jsou leaderem v poskytování digitální infrastruktury. Kromě vysílacích služeb se firma zaměřuje na propojování světa televize, rádia a internetu. Provozuje vlastní datová centra a svým zákazníkům poskytuje špičkový výpočetní výkon. CRA disponují vlastní optickou páteřní sítí a díky silné vysílací infrastruktuře mohou nabídnout zákazníkům i bezdrátové řešení, případně připojení blízkých lokalit pomocí optických vláken.

Stáhněte si aplikaci CRA vše o produktech, interaktivně na jednom místě: