Kingston Technology připravuje DDR5 moduly vhodné k přetaktování

Sunbury-on-Thames, Spojené království – 6. května 2021 – Společnost Kingston Technology Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, oznamuje, že DDR5 moduly vhodné i k přetaktování byly poskytnuty partnerům na testování next-gen řešení.

Kingston vyvinul DDR5 moduly s přednastavenými XMP profily. Zároveň umožňuje svým partnerům, výrobcům motherboardů, aby manuálně upravili integrované obvody pro správu napájení (PMIC) nad hodnotu 1.1V, a tím otevřeli prostor pro přetaktování. Kingston očekává, že DDR5 bude na trhu dostupný ve třetím čtvrtletí tohoto roku.

Validace pamětí vyžaduje spolupráci celého ekosystému výrobců počítačů a jejich komponentů, vývoji tedy napomáhá fakt, že Kingston během své 33 leté historie navázal velmi úzké vztahy s předními výrobci motherboardů a čipsetů. Díky této spolupráci můžeme očekávat uvedení nových ultra výkonných a pamětí vhodných k přetaktování na trh už do konce tohoto roku.

Po dobu třiceti let Kingston pečlivě vyvinul a 100 procentně otestoval každou paměťovou buňku každého čipu na všech modulech. Důsledný přístup k testování, poskytování doživotní záruky a kvalitní zákaznický servis jsou kombinací, která udržela Kingston na pozici největšího světového výrobce pamětí pro třetí strany s 80 procenty tržního podílu. Kingston je také dlouholetým členem JEDEC, orgánu zajištujícího standardy v elektrotechnickém průmyslu. Více než deset let, jsou Kingston experti i členy představenstva JEDEC, kde se na vytváření těchto standardů podílejí. 

Další informace najdete na kingston.com.

Informace o společnosti Kingston jsou také zde: 

YouTube Instagram

Facebook LinkedIn

Twitter Kingston Is With You

O společnosti Kingston Technology Europe Co LLP.

Kingston Technology Europe Co LLP a Kingston Technology Company, Inc., jsou součástí stejné korporátní skupiny („Kingston“). Kingston je největší světový nezávislý výrobce paměťových produktů. Pomáhá nalézt řešení používaná v běžném životě k práci i zábavě od notebooků a stolních počítačů přes velká data až po zařízení využívající IoT v chytrých či nositelných zařízeních, v prototypování a výrobě na míru. Největší světoví výrobci počítačové techniky a poskytovatelé cloudových služeb se ve svém vývoji spoléhají na Kingston. Naše zaujetí pro věc posouvá technologie, které nás provázejí každý den. Nevyrábíme jenom produkty, ale pomáháme naplnit očekávání našich zákazníků a vytváříme řešení, která dokážou něco změnit k lepšímu. Kingston je s vámi – Kingston Is With You – a víc o nás najdete na Kingston.com.