Společnost Motorola oznamuje partnerství se společností Zimperium a umožňuje B2B zákazníkům používaní platformy ThinkShield

Společnost Motorola a společnost Zimperium, globální lídr v oblasti mobilní bezpečnosti, ohlásily partnerství s cílem poskytnout B2B zákazníkům špičkovou ochranu před mobilními hrozbami (MTD) prostřednictvím platformy ThinkShield pro mobilní zařízení. Zabezpečení bylo vždy jádrem toho, co Motorola dělá, a přidáním tohoto Zimperium řešení do portfolia zvyšuje přední světové zabezpečení na firemní úrovni na zařízeních Motorola zabezpečených serverem Thinkshield pro mobilní zařízení.

Po přidání Zimperium bude platforma ThinkShield pro mobilní zařízení využívat jedinou ochranu založenou na strojovém učení v reálném čase na zařízení, přičemž bude poskytovat nejkompletnější nabídku zabezpečení na smartphonech Motorola na ochranu před phishingem zařízení a sítí a riziky a útoky škodlivých aplikací.

Řešení společnosti Zimperium pomohou chránit zařízení Motorola tím, že:

– používají umělé inteligence na ochranu před zero-day hrozbami: poskytování ochrany před „neznámým“ malwarem prostřednictvím analýzy chování zařízení;

– pomáhají detekcí v reálném čase na zařízení: Zimperium zipy vždy sleduje chování zařízení; aplikace běží na zařízení a není závislá od serverů nebo cloudu;

– implementací firemní forenzní praxe: umožnění společnostem provést analýzu po útoku;

– využitím pokročilejších analýz, jako je klasifikace škodlivého softwaru, hodnocení soukromí / bezpečnosti a reportování;

S mobilní platformou ThinkShield pro mobilní zařízení je naším cílem pokračovat v ochraně našich B2B zákazníků v tomto světě neustále rostoucích mobilních hrozeb, náročnějších požadavků na produktivitu, správu zařízení a služeb,“ uvedl Sudhir Chadaga, vedoucí strategie společnosti Motorola. „Partnerství se společností Zimperium dodá naší platformě kritickou vrstvu zabezpečení a poskytne našim zákazníkům ochranu.

Naše platforma Thinkshield pro mobilní zařízení nabízí řešení, která zvýší produktivitu a pomohou chránit citlivé údaje před mobilními hrozbami. ThinkShield pro mobilní zařízení se řídí čtyřmi základními principy: čistý operační systém, bezpečný již od počátečního návrhu, neustálá možnost správy, komplexní přístup.

Jsme nadšení, že do mobilního systému ThinkShield od společnosti Motorola můžeme přidat přední detekci aktivních hrozeb a rizik,“ uvedl Akhil Bhútán, senior viceprezident pro rozvoj podnikání ve společnosti Zimperium. „Zákazníci společnosti Motorola mohou nyní zvýšit ochranu důležitých obchodních iniciativ, které umožňují mobilní zařízení, a snížit tak celkovou míru rizika.“

O společnosti Motorola

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost patřící do skupiny Fortune Global 500 s hodnotou 50 miliard USD, která má 

63 000 zaměstnanců a působí na 180 trzích po celém světě. Zaměřuje se na odvážnou vizi dodávat chytřejší technologie pro všechny a vyvíjí technologie, které mění svět a vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost. Navrhováním, konstrukcí a budováním nejkompletnějšího portfolia inteligentních zařízení a infrastruktury na světě vede také inteligentní transformaci – aby vytvořila lepší zážitky a příležitosti pro miliony zákazníků po celém světě. Společnost Motorola Mobility LLC získala společnost Lenovo Group Holdings v roce 2015. Společnost Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností společnosti Lenovo a je odpovědná za návrh a výrobu všech mobilních telefonů se značkou Moto a Motorola.

MOTOROLA, stylizované logo M, značka MOTO a skupina značek MOTO jsou ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. THINKSHIELD je ochranná známka společnosti Lenovo. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. © 2021, Motorola Mobility LLC.

O společnosti Zimperium

Společnost Zimperium, globální lídr v oblasti mobilní bezpečnosti, nabízí jedinou ochranu založenou na strojovém učení v reálném čase proti hrozbám Android, iOS a Chromebooků v reálném čase. Díky technologii z9 nabízí Zimperium nejúplnější ochranu mobilních zařízení a aplikací před riziky a útoky zařízení, sítí, phishingu a škodlivých aplikací.

Společnost Zimperium byla prvním poskytovatelem ochrany před mobilními hrozbami (MTD), která získala statut úřadu ATO z federálního programu pro správu rizik a autorizací (FedRAMP). Společnost Zimperium se sídlem v Dallasu ve státě Texas je podporována společnostmi Warburg Pincus, Softbank, Samsung, Sierra Ventures a Telstra Ventures. Více informací se dozvíte na https://www.zimperium.com/nebo v našem oficiálním blogu na https://blog.zimperium.com.