Unicorn Systems dodává softwarové řešení Aptean pro potravinářskou výrobu

Praha | 13. května 2021 – Unicorn Systems se stala partnerem společnosti Aptean, která poskytuje špičkové ERP řešení pro potravinářské firmy postavené na Microsoft D365 Business Central. Unicorn Systems zajišťuje implementaci řešení Aptean a servis v České republice a na Slovensku. 

Společnost Aptean je jedním z předních světových poskytovatelů softwaru pro potravinářský průmysl. Její řešení pro plánování podnikových zdrojů a řízení dodavatelských řetězců jsou navržena tak, aby uspokojila potřeby specializovaných výrobců a distributorů. Díky možnostem cloudového i on-premise nasazení dokážou produkty, služby a bezkonkurenční odborné znalosti firmy Aptean pomoci k úspěchu průmyslovým podnikům všech velikostí. 

„Jsme velmi rádi, že jsme uzavřeli partnerství se společností Aptean,“ říká Miroslav Hašek, ředitel produkčního streamu Unicorn Systems. „Aptean nabízí kvalitní řešení určená pro potravinářský průmysl a my se již těšíme na obchodní příležitosti, které nám vzájemná spolupráce na těchto trzích přinese.“ 

„Díky poptávce po svém specializovaném softwaru Aptean rychle expanduje na nové trhy. Prostřednictvím klíčových cloudových ERP systémů určených pro současné i potenciální zákazníky přispívá Aptean dlouhodobě k dalšímu růstu svých partnerů. Těším se na užší spolupráci s týmem společnosti Unicorn Systems,“ prohlašuje Stuart Held, ředitel globálního odbytu společnosti Aptean. 

O společnosti Unicorn

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu přinášenou našim zákazníkům. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Jsme zároveň provozovateli internetové služby Plus4U, ve které nabízíme široké portfolio služeb založených na robustních softwarových řešeních pro malé a střední podniky a hlavně pro lidi. 

Naším cílem je vzdělávat lidi a také společnost. Proto jsme v roce 2007 založili Unicorn University, která zároveň provozuje Unicorn Top Gun Academy – komplexní vzdělávací systém pro naše spolupracovníky, tedy pro všechny z nás.

O společnosti Aptean

Aptean je jedním z předních světových poskytovatelů specializovaného softwaru, který zákazníkům umožňuje předem se připravit na další vývoj, což symbolizuje i jeho anglické motto: Ready for What’s Next, Now™. 

Naše řešení pro plánování podnikových zdrojů a řízení dodavatelských řetězců mají jedinečnou schopnost uspokojit potřeby specializovaných výrobců a distributorů ve více než 20 průmyslových odvětvích, zatímco řešení zajišťující dodržování předpisů a nařízení pomáhají klientům z tak specifických oblastí, jako jsou finančnictví či biologické vědní obory. Naše řešení společnosti využívá více než 6500 zákazníků z celého světa. Díky možnostem cloudového i on-premise nasazení pomáhají produkty, služby a bezkonkurenční odborné znalosti společnosti Aptean k dalšímu úspěšnému růstu podnikům všech velikostí. Aptean sídlí v Alpharettě, v americké Georgii, a má pobočky na mnoha místech Severní Ameriky, Evropy, Asie i Tichomoří. Další informace o společnosti Aptean a o tom, komu jsou určeny její produkty, naleznete na stránkách www.aptean.com.