Monster truck se spojuje s jarní sezonou

Je to jako pocit nového startu, když se mohutná síla monster trucku vrhne na vadnoucí zahradu. Nová televizní reklama společnosti Hornbach opět otevírá jarní sezonu svým typickým způsobem – s množstvím bláznivých nápadů a velkou dávkou humoru.

Tak, jak se dalo očekávat, nejnovější, do očí bijící jarní reklama společnosti Hornbach nese několik významových vrstev. Přirozeně jde v první řadě o zahradničení a inovativní terénní úpravy, dále ale také o touhu, vášeň pro tvoření a chuť začít něco nového; tedy tradiční pilíře komunikace Hornbach. Typicky lehkovážné téma jara zobrazované s tak hrubou silou však vyjadřuje víc, než se na první pohled zdá – tonalita reklamy reaguje na současný emocionální stav Evropanů, kteří po měsících lockdownu potřebují uvolnění.

„Vytvoř si prostor“ – oživujícím klíčovým poselstvím nového spotu je óda na svobodu. Na svobodu, kterou najdete ve své zahradě, od vyhloubení jezírka až po demolici staré boudy. Svoboda, po které touží po roce pandemie všichni. A jaká je lepší cesta k dosažení této svobody než pětitunové monstrum, které tančí po zahradě s půvabem baleríny. Na to, aby mohlo vzniknout něco nového, je třeba se nejprve zbavit toho starého. „Každý nový začátek potřebuje prostor, a toto je naše pozvánka. S množstvím vášně a zábavy a jako vždy neobvyklým způsobem,“ vysvětluje Thomas Schnaitmann, Head of Brand International pro Hornbach. 

Zakladatel společnosti Heimat Guido Heffels dodává: „Výběr ženy jako protagonistky nevycházel ze záměru vyvolat diskuzi o pohlaví. Naše hrdinka byla jednoduše nejlepší volbou pro tuto reklamu.“ 

Spot byl natočen pod vedením režiséra Martina Wernera ve spolupráci se společností CZAR Film GmbH v Berlíně. Hudba pochází od 48k a skladatele Thomase Berlina. 

Nový spot Hornbachu najdete zde 

Vizitka kampaně: 

Kampaň „Vytvoř si prostor“

Název kampaně: „Vytvoř si prostor“

Začátek kampaně: 21. května 2021

Mediatypy: hlavní: TV, online, doplňkové: OOH, print

Agentura: Heimat Berlín 

Produkce: CZAR Film GmbH

Režisér: Martin Werner

Zvukový design: Loft Tonstudios GmbH

Více informací na: www.hornbach.cz 

Přidejte se k nám na Facebooku – https://www.facebook.com/HornbachCZ 

O společnosti Hornbach: 

HORNBACH je nezávislá rodinná společnost kótovaná na burze. Ve finančním roce 2018/2019 zvýšila čistý prodej o 5,3 procenta na více než 4,4 miliardy EUR. Společnost HORNBACH byla založena již v roce 1877 a jako jediná v segmentu pro kutily má za sebou historii sahající přes šest generací. Společnost v současné době provozuje 158 stavebních a zahradních center v devíti evropských zemích, z toho 10 v České republice. 

Koncept prodeje a sortiment výrobků jsou plně orientovány na potřeby zákazníků, kteří realizují své projekty, a také na profesionály. HORNBACH svým zákazníkům zaručuje trvale nízké ceny a zajišťuje si tak prvenství ve svém oboru. Řada nezávislých testů a studií potvrzuje vysokou kvalitu poskytovaného poradenství a také výborný servis. V roce 2020 získal HORNBACH již podruhé za sebou ocenění Nejdůvěryhodnější značky v kategorii Hobbymarkety.

Společnost Hornbach je průkopníkem v oboru, neboť právě ona otevřela první kombinovaný stavební a zahradní market (1968), první velkoplošný „stavební hobby market“ (1980) a první stavební market s integrovaným Drive-in centrem (2003). Těmito kroky opakovaně dokládá svou schopnost inovovat. HORNBACH je několik desítek let významným zaměstnavatelem, v současné době se na úspěchu firmy podílí více než 20 000 zaměstnanců, z toho více než 1 500 v České republice.