Etnetera Motion obsazuje kreativní, obchodní a komunikační pozice

Praha, 9. června 2021 – Digitální agentura Etnetera Motion, patřící do skupiny Etnetera Group, posiluje  svůj tým o tři nové členy. Přichází  kreativec David Böhm, Account Manager Sharon Slawinská a Tereza Kopecká, která bude mít na starosti interní marketing. 


David Böhm má za sebou 5 let zkušeností v digitálním marketingu. Pracoval v Social Media týmu v agenturách Nydrle a Kindred, kde vymýšlel social media komunikaci pro řadu lokálních a globálních značek. Poslední dva roky strávil v kreativním týmu Leo Burnett na pozici Idea Maker, kde tvořil kreativní koncepty například pro Pilsner Urquell nebo Sodexo. V roce 2019 obsadil třetí místo v soutěži Young Lions v kategorii Digital a v roce 2021 první místo v kategorii Print. V Etnetera Motion bude pracovat na tvorbě kreativních konceptů, podílet se na tenderech a dílčích aktivitách pro  klienty. 

Sharon Slawinská   za sebou 6 let zkušeností v mezinárodních firmách, kde se zaměřovala na sales a marketing. Velmi zajímavé klienty měla v Hong Kongu, kde se starala například o Booking.com, Woolworths a KLOOK. Sharon měla na starosti plánování a řízení online marketingových kampaní a také pečovala o klíčové online & offline partnery ze šesti zemí v Asii a Pacifiku. V Etnetera Motion je nyní na pozici Account Manager a řídí komunikační projekty pro Dáme Jídlo.


Tereza Kopecká měla více jak dva roky na starost  marketing na soukromé vysoké škole NEWTON University. Starala se zde o realizaci všech interních a externích eventů jako jsou promoce, imatrikulace, vědecké konference či veletrhy vzdělávání. Dále spravovala všechny sociální sítě a řešila tvorbu podpůrných interních i externích materiálů. K tomu vedla několik kurzů pro studenty a podílela se na firemní marketingové strategii. V Etnetera Motion má nově na starosti interní marketing i  správu a tvorbu obsahu pro firemní online kanály. 

O Etnetera Motion:

Etnetera Motion je kreativní full-service agentura skupiny Etnetera Group. Technologické zázemí rodiny Etnetera propojuje s kreativní strategií, digitálními trendy a progresivním přístupem. Mezi její specializace patří design a kreativa, brand building, tvorba komunikačních strategií, produkce obsahu, ale i byznysová řešení jako jsou learning development a loajalitní programy. Dlouhodobě spolupracuje s partnery, mezi které patří ŠKODA Auto, NIVEA, Pepsi, Rossmann a další.