LEGO Builder’s Journey a 12 dalších novinek v GeForce NOW

Mezi novými hrami streamovanými na GeForce NOW jsou LEGO Builder’s Journey a Phantom Abyss. Do knihovny se připojuje také Dual Universe, který přináší členům GeForce NOW první plně editovatelné Metaversum. Podporu ve službě oznámila také Kena: Bridge of Spirits, která vyjde ještě letos.

LEGO Builder’s Journey vyšla tento týden na platformě Steam a v obchodě Epic Games Store. Hned od vydání je k dispozici na GeForce NOW pro PC, macOS a prohlížeč Chrome. 

Hra také nabízí RTX funkce, což znamená, že majitelé účtu Founders nebo Priority mohou hrát LEGO Builder’s Journey na GeForce NOW s krásnou ray-tracovanou grafikou. Členové Founders a Priority také získají přednostní přístup ke cloudovým herním serverům a prodlouženou délku herní relace.

Phantom Abyss ohlásila svou podporu GeForce NOW už v květnu. Tento týden se na platformě Steam dočkala předběžného přístupu a využít jej mohou i členové GeForce NOW. MMO hra, v níž hráči musí v chrámových labyrintech získat cenné relikvie, využívá originální herní mechaniky. Hráč se díky tzv. fantomům, tedy obrazům činnosti předchozích dobrodruhů, může poučit z jejich nezdarů nebo úspěchů při překonávání nástrah.

Dual Universe je dalším originálním MMO počinem, který vyšel tento týden. Hráči nabídne plně editovatelné metaverzum, virtuální svět, který sdílí s ostatními a má v něm obrovskou svobodu volby. Může  stavět, těžit nebo vyrábět téměř cokoli a ovládat tak jednotnou globální ekonomiku. Je pouze na něm, zda zvolí mírovou cestu nebo se pustí do originálních PvP soubojů.

Mezi chystané novinky patří Kena: Bridge of Spirits, která vyjde v obchodě Epic Games Store 24. srpna a na GeForce NOW se objeví hned při spuštění. V akční adventuře se hráči vžijí do role Keny, mladé průvodkyni duchů hledající dávnou svaytni. S jejími nadpřirozenými společníky postupně odhalí tajemství opuštěné vesnice a přilehlého lesa, které se hemží uvězněnými bloudícími duchy.

Letní cenové akce jsou na obzoru a samozřejmě se v nich objeví i řada titulů streamovaných přes GeForce NOW. V následujících zprávách o nich budeme informovat.

Původní blog:  https://blogs.nvidia.com/blog/2021/06/24/geforce-now-thursday-june-24/

Celý seznam novinek následuje níže: