NVIDIA DLSS a Reflex v Battlefield 2042. Ray tracing a DLSS v DOOM Eternal

NVIDIA DLSS a Reflex budou v očekávaném pokračování populární série Battlefield.Battlefield2042 je dalším AAA titulem, který rozšiřuje seznam her podporujících nejnovější technologie NVIDIA. DOOM Eternal také dostal očekávaný patch s podporou ray tracingu i NVIDIA DLSS.

Platforma GeForce: Volba pro Battlefield 2042
Electronic Art a DICE oznámili, že NVIDIA je oficiálním partnerem PC verze Battlefield 2042 a fanoušci série se tak mohou těšit na podporu technologií NVIDIA DLSS a NVIDIA Reflex v napjatě očekávané novince. Battlefield V byl první hrou na Frostbite enginu, která nabízela DLSS pro dosažení vysoké snímkové frekvence bez ztráty kvality obrazu díky AI. Následoval jej Anthem Battlefield 2042 bude třetím v pořadí.
NVIDIA Reflex ocení zejména příznivci multiplayeru. Díky snížení latence systému pomocí této technologie získají možnost rychleji reagovat i přesněji mířit.

DOOM Eternal nabídne majitelům GeForce RTX upgrade vizuální stránky
Bethesda Softworks, id Software NVIDIA přinášejí ray tracing a NVIDIA DLSSdo DOOM Eternal, který byl v noci vydán prostřednictvím nejnovějšího patche. Majitelé GPU GeForce RTX dostávají v završení legendární ságy okamžitý upgrade výkonu i vizuální stránky s realisticky vypadajícími odrazy a odlesky. DOOM Eternal je druhou hrou po Wolfenstein:Youngblood, která podporuje obě zmíněné technologie.

Srovnání vizuální stránky a výkonu jsou k dispozici v tomto článku. Ukázky naleznete zde, více grafických materiálů je dostupných na https://nvidia-press.com.

Rust s podporou DLSS následuje ve čtvrtek
Rust nabídne majitelům GeForce RTX podporu DLSS již tento čtvrtek. Přidá se tak k NVIDIA Reflex a hráči se mohou těšit na mnohem lepší odezvu hry díky kombinaci vysokých fps a nízké latence systému.

Doporučené odkazy:

GeForce.com: DOOM Eternal s ray tracingem a DLSS: 
https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/doom-eternal-ray-tracing-nvidia-dlss-upgrade-available-now

Battlefield 2042 trailery: 


DOOM Eternal naGeForce RTX 3080 Ti: 4K + ray tracing:

NVIDIA DLSS:
https://www.nvidia.com/en-us/geforce/technologies/dlss/