SAZKAmobil přichystal Datové léto. Nejoblíbenější balíčky se slevou až 30 %

Největší virtuální operátor SAZKAmobil zlevňuje na prázdniny své balíčky mobilních dat, a to jak u předplacených karet, tak i tarifů.

Až do 31. 8. 2021 nabízí SAZKAmobil svým zákazníkům výhodné datové balíčky se slevou až 30 %. Za zvýhodněné ceny si bude možné koupit data v oblíbeném objemu 1 GB a 5 GB.

Zvýhodněné ceny datových balíčků v rámci Datového léta:

1 GB: 70 Kč (z původní ceny 100 Kč)

5 GB: 270 Kč (z původní ceny 350 Kč)

Speciální ceny získá zákazník při koupi datových balíčků u předplacených SIM karet a také při dokoupení datového objemu u paušálních tarifů. Datové balíčky je možné zakoupit přes mobilní aplikaci SAZKAmobil nebo prostřednictvím zákaznické linky. 

SAZKAmobil neomezuje rychlost a po vyčerpání nevypíná data

U SAZKAmobilu zároveň platí, že jeho zákazníci na rozdíl od jiných virtuálních operátorů využívají síť Vodafone LTE v neomezené rychlosti až 400 MB/s.  Data navíc SAZKAmobil po vyčerpání nevypíná, ale jen snižuje rychlost, což je dostačující například pro poslání zprávy na sociálních sítích a v komunikátorech či pro vyhledání odjezdu autobusu.

Více informací nejen o této speciální nabídce najdete na zde.

O společnosti SAZKA a.s.

SAZKA a.s. je největší a nejstarší loterijní společnost v České republice s cca 95% tržním podílem na trhu loterií a jiných podobných her. Hlavními loterijními produkty společnosti jsou číselné loterie s nejznámější hrou Sportka. Kromě číselných loterií jsou v produktové nabídce stírací losy, sportovní kurzové sázky a rychloobrátkové hry. Druhým pilířem jsou neloterijní služby, zejména největší mobilní virtuální operátor v České republice SAZKAmobil, dobíjení mobilních telefonů a zprostředkování plateb za služby a zboží nebo prodej vstupenek. Své produkty poskytuje SAZKA a.s. jednak prostřednictvím unikátní prodejní sítě s více než 7 200 prodejními místy rozmístěnými po celé České republice, ale také online na herním portále www.sazka.cz. SAZKA a.s. je členem nadnárodní investiční skupiny KKCG, působící v 11 zemích na 4 kontinentech. SAZKA a.s. je součástí mezinárodního loterního holdingu Sazka Group (patří sem rovněž podíly v řecké loterii OPAP, italském Lotto a rakouských Casinos Austria). Více na www.sazka.cz a www.kkcg.eu.