GeForce NOW vítá NARAKA: BLADEPOINT

Aktuální GFN Thursday přináší do knihovny GeForce NOW battle royale hru NARAKA: BLADEPOINT a také se sériii Hello Neighbor. Celkem se seznam rozrůstá o 11 titulů a DLC Assassin’s Creed Valhalla: DLC The Siege of Paris. 

„Je skvělé, že GeForce NOW může představit úžasný svět NARAKA i majitelům méně výkonného hardware,“ řekl Ray Kuan, hlavní producent hry NARAKA: BLADEPOINT. „Těší nás, že na bojiště vstoupí více hráčů, kteří si užijí novou generaci battle royale her v plné kráse nejen na PC, ale i dalších zařízeních.“

NARAKA: BLADEPOINT vychází dnes na Steamu a Epic Games Store a krátce po uvedeni ji bude možné streamovat na GeForce NOW. Hráči mohou prozkoumávat rozsáhlý interaktivní svět s vertikálním designem a zažít jedinečnou hratelnost okořeněnou parkourem a pohybem pomocí háku.

Hrát na GeForce NOW znamená mít přístup k verzím her pro PC. Když tedy členové streamují hru NARAKA: BLADEPOINT, hrají plnohodnotnou PC verzi na jakémkoli zařízení kompatibilním s GeForce NOW – s výkonem na úrovni sestav s GPU GeForce.

Mezi další zajímavé přírůstky patří manažerská tycoon hra City of Gangsters, free-to-play online kompetitivní bojovka Blood of Steel a stealth horor Hello Neighbor, spolu s jeho prequelem Hello Neighbor: Hide and Seek.

Kompletní seznam her přidaných tento týden najdete níže.

DLC:

  •  Assassin’s Creed Valhalla: DLC The Siege of Paris,

Původní blog: https://blogs.nvidia.com/blog/2021/08/12/geforce-now-thursday-august-12/