Vinograf otevřel kamenný Vinoshop a spustil nové webové stránky

Pražský vinný bar Vinograf se rozrůstá. Poblíž své vlajkové lodi, vinného baru s restaurací na pražském Senovážném náměstí, kde si hosté mohou kromě vína vychutnat i teplé jídlo, otevřel kamenný obchod s víny. Vinoshop, jak prodejnu pojmenovali, se taktéž nachází na Senovážném náměstí jen pár desítek metrů od baru. Vinograf zároveň spustil nové webové stránky jak pro svůj e-shop, tak pro vlastní web.

Vinoshop slouží jako oddělená prodejna vín a delikates k vínům, které doposud byly dostupné v baru. Nový Vinoshop usnadní výdej zboží z e-shopu a on-line objednávek i pro zájemce “z ulice”. V obchodě zároveň zákazníci mohou ochutnat skleničku vína “na stojáka” u masivního dubového koštovacího stolu. Samostatnou prodejnu se Vinograf rozhodl otevřít z důvodu zvyšující se poptávky po výběrových lahvích vína a ostatního sortimentu z baru.

“Vinoshop na Senovážném náměstí je první ukázkou cesty expanze značky Vinograf, která se bude ubírat několika směry: vinné bary se studenou kuchyní, on-line obchod a on-line služby, kamenné obchody s vínem a delikatesami a povyšování standardu kvality naší vlajkové lodi – vinného baru s restaurací na Senovážném náměstí,” říká k rozšíření spolumajitel Vinografu Jan Horešovský.

V rámci zlepšování kvality služeb zákazníkům Vinograf zapracoval i na svém e-shopu i samotném webu. Tento týden spustil zcela nové webové stránky. Online nakupování i vyhledávání informací o pobočkách a nabídce je nyní rychlejší a přehlednější. Původní e-shop nepostačoval pro zvyšující se poptávku o vína kupovaná přes Internet a dodávaná do firem či domácností. 

O VinografuVinograf je vinný bar v centru Prahy na Senovážném náměstí nabízející jak vína z celého světa, tak skvělou „wine-friendly“ teplou kuchyni šéfkuchaře Dušana Mackoviče. Nabízí velkou  spoustu vín na skleničku, ještě více po lahvích, skvělý výběr sýrů a uzenin, přátelskou atmosféru a erudovaný personál v čele s šéfsommelierkou Klárou Kollárovou