World of Tanks Blitz slaví první rok na Nintendo Switch

Tankovou hru si nainstalovalo již více než 1,5 miliónu hráčů

23. srpna, 2021 — Je tomu přesně rok, kdy se na Nintendo SwitchTM objevila cross platformová tanková střílečka World of Tanks Blitz. Populární hra se může pochlubit více než 170+ milónovou hráčskou základnou a více než 1,5+ milióny stažení na Switch. Během prvního roku existence hráči rozpoutali na Nintendu více než 78 miliónů bitev a popularita hry inadále roste.

Aby oslavy tohoto prvního výročí byly opravdu velkolepé, vývojáři odměnili fanoušky hry na Nintendo Switch za jejich věrnost, skutečně nadupaných dárkem, který obsahuje:

• Zcela novou animovanou kamufláž „Fire of War“ pro osobní výběr až 10 tanků

• 3 dny prémiového účtu

• 100 000 kreditů

• 10 epických posilovačů pro kredity, XP, Crew XP a XP zdarma.

Získat takto hodnotný dárek není nijak složité, stačí se do 13. září přihlásit do World of Tanks Blitz a nárokovat si bezplatný kontejner z prémiového obchodu.

Nově příchozí také nebudou ignorováni. Všichni noví hráči budou mít nárok na speciální nabídku na exkluzivní balíček DLC World of Tanks Blitz „M6A2E1 & Resources“ v Nintendo eShop, který obsahuje:

  • The M6A2E1, Tier VII americký těžký tank
  • Garážový slot
  • Animovaná kamufláž “Radioactive Glow”

„Po překonání ročního milníku na naší cestě s konzolí Switch jsme chtěli odměnit fanoušky této hry na Nintendo Switch nezapomenutelnými dárky,“ říká Natalia Pershyts, produktová ředitelka World of Tanks Blitz. „1,5 milionu instalací na platformu za toto období nás nutí věřit, že se našemu produktu podařilo sednout si novým publikem, a my jsme připraveni poskytovat vysoce kvalitní hraní novým i stávajícím hráčům.“

Více informací o World of Tanks Blitz najdete na oficiálním webu.

###

O World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz je multiplatformní akční hra MMO založená týmových soubojích v tancích. Tato hra, která je k dispozici pro iOS, macOS, Android, Windows 10, Nintendo Switch a Steam, umožňuje hráčům ovládat 370 legendárních obrněných vozidel a může se pochlubit více než 137 miliony stažení po celém světě. World of Tanks Blitz je zábavný, odlehčený přístup k žánru, který ohýbá pravidla reality a přináší poutavé tankové souboje. 

Hluboce věrná mechanika a realistické fyzikální modely napříč autentickými i alternativními historickými nastaveními vytvářejí plynulé hraní a taktickou rozmanitost.

Oficiální web:

O MS-1

MS-1 je přední studio Wargaming pro vývoj mobilních her a stojícíza World of Tanks Blitz, renomovanou střílečkou pro různé platformy, která se může pochlubit více než 170 miliony stažení po celém světě. MS-1 je multi-site studio s kancelářemi v Minsku, Moskvě a Vilniusu a v současné době zaměstnává přes 325 profesionálů z různých oborů a zkušeností napříč všemi obory, včetně vývoje, publikování a provozu. Tato kulturní rozmanitost pomáhá poskytovat hry, které baví hráče po celém světě.