Nejlepší fotbal světa na Vodafone TV: Přibude Liga mistrů i další prestižní přenosy. Televize je nyní navíc na 3 měsíce zdarma

2. září 2021 – Fotbalovou Ligu mistrů, ale taky německou Bundesligu nebo španělskou La Ligu budou moci od 7. září sledovat diváci Vodafone TV. Programovou nabídku totiž rozšíří kanály Nova Sport 3 a 4. Sportovní obsah televize od Vodafonu tak bude skutečně bohatý, kromě fotbalu, kde už jsou v nabídce i Evropské ligy s účastí českých týmů (kanály Sport 1 a 2), jde také o přenosy hokejové NHL nebo závody Formule 1. Sportovní kanály doplní širokou nabídku, ve které Vodafone TV přináší to nejlepší pro celou rodinu včetně videotéky s více než 2000 tituly a aplikace Netflix. Přitom díky probíhající kampani Spojení plné výhod zákazníci získají televizi na 3 měsíce zdarma, hradí pouze 70 korun za pronájem set-top boxu. 

K více než 145 programům, které nabízí Vodafone TV, přibudou od 7. září dva kanály se špičkovým sportovním obsahem, a to Nova Sport 3 a 4. Znamená to především přenosy z nejlepší fotbalové soutěže světa – Ligy mistrů UEFA. Její skupinová fáze přitom začíná už 14. září. Pokud jde o fotbal, diváci Vodafone TV se mohou těšit i na italskou Serii A, španělskou LaLigu nebo německou Bundesligu. V nabídce zůstává francouzské Ligue 1, kde nově v klubu Paris St. Germain působí hvězdný argentinský fotbalista Lionel Messi. Další hvězdou je v italském Juventusu Turín působící Cristiano Ronaldo nebo třeba supertalent Erling Haaland, který hraje v německém týmu Borussia Dortmund. 

„Vodafone TV chce být první volbou pro všechny členy rodiny a přicházet s lákavou televizní nabídkou. K té patří i sport, a proto jsme rádi, že můžeme oznámit nové partnerství s televizí Nova. Ve Vodafone TV přitom špičkový sportovní obsah získají diváci velmi výhodně – aktuálně například v tarifu Komfort na 3 měsíce zdarma, a to při kombinaci s pevným internetovým připojením. I poté cena za televizi trvale zůstane téměř na polovině,“ připomíná kampaň Spojení plné výhod Quique Vivas, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro nefiremní zákazníky. Během prvních tří měsíců zaplatí diváci pouze 70 korun za pronájem set-top boxu.

Nova Sport 3 a 4 budou součástí tarifů TV Komfort a TV Komplet a zákazníci si tak nemusí nic připlatit. Další možností je balíček Sport, který lze za 99 korun přikoupit k základnímu tarifu Klasik. „Naší prioritou je nabídnout exkluzivní obsah našich sportovních kanálů co největší skupině diváků, proto máme radost z nové spolupráce s Vodafone TV,“ říká generální ředitelka TV Nova Klára Brachtlová. 

České kluby ve fotbalové Evropě a taky jiné sporty než fotbal

Fanoušci můžou sledovat i počínání českých klubů, a to v Evropské lize a Evropské konferenční 

lize, které v nabídce některých dalších operátorů od letoška chybějí. Zápasy fotbalových klubů Sparty, Slavie a Jablonce v Evropě budou na kanálech Sport 1 a 2.

Ale nejde jenom o fotbal. Třeba nejlepší hokejová liga NHL čeká na diváky na kanálech Nova Sport 1 a 2. Kdo chce sledovat závody Formule 1, najde je podobně jako zmíněný evropský fotbal na kanálech Sport 1 a 2.

Plus Netflix nebo Amazon, zkrátka TV pro celou rodinu

Vodafone TV nabízí mnohem více, vybere si každý člen rodiny. Od oblíbených aplikací Netflix nebo Amazon Prime Video až po KIDS aplikaci určenou pro děti, která představuje bezpečné prostředí pro nejmenší diváky. Dalším benefitem Vodafone TV je nejširší nabídka programů v HD kvalitě na trhu a videotéka s více než 2000 tituly včetně titulů ve 4K. Televizi od Vodafonu je možné sledovat i prostřednictvím webové aplikace kdykoliv a kdekoliv. Více najdete na www.vodafone.cz/televize.  

O společnosti Vodafone

Vodafone je telekomunikačním lídrem v Evropě a Africe. Naším cílem je „spojovat pro lepší budoucnost“ a naše odborné znalosti a rozsah působení nám dávají jedinečnou příležitost dosáhnout pozitivní změny pro společnost. Naše sítě udržují rodiny, přátele, firmy i vlády ve spojení a hrajeme zásadní roli při udržování chodu ekonomik a kritických odvětví, jako je vzdělávání a zdravotní péče. Vodafone je největším operátorem mobilních a pevných sítí v Evropě, je největším světovým poskytovatelem připojení k internetu věcí (IoT) a naše technologická platforma M-Pesa v Africe umožňuje 50 milionům lidí těžit z přístupu k mobilním platbám a finančním službám. Mobilní a pevné sítě provozujeme v 21 zemích a ve 49 dalších spolupracujeme v oblasti mobilních sítí s partnery. K 30. červnu 2021 jsme měli více než 300 milionů mobilních zákazníků, více než 28 milionů zákazníků s pevným připojením, více než 22 milionů televizních zákazníků a 130 milionů připojených IoT zařízení

V České republice poskytuje Vodafone služby více než 4,5 milionu zákazníků – zhruba 3,9 milionu připadá na mobilní služby, dalších přibližně 700 tisíc na fixní služby, kde Vodafone posílil svou pozici po integraci společnosti UPC Česká republika. Podporujeme diverzitu a inkluzi prostřednictvím našich politik v oblasti mateřské a rodičovské dovolené, celosvětově s pomocí internetového připojení posilujeme postavení žen a obecně zlepšujeme přístup ke vzdělání a digitálním dovednostem. Respektujeme všechny jednotlivce bez ohledu na rasu, etnickou příslušnost, zdravotní postižení, věk, sexuální orientaci, genderovou identitu, kulturu nebo náboženství.Vodafone rovněž dělá významné kroky ke snížení dopadu svého podnikání na planetu. Jde například o nákup 100 % elektřiny z obnovitelných zdrojů po celém světě i o opětovné použití, další prodej nebo recyklaci 100 % našeho nadbytečného síťového vybavení nejpozději od roku 2025. Firma také postupně snižuje emise skleníkových plynů z provozu i z dodavatelského řetězce. Díky těmto krokům chce Vodafone dosáhnout nejpozději v roce 2040 uhlíkové neutrality. Více informací na www.vodafone.cz.