Motorola přináší EDGE s novým 50-násobným SUPERZOOMEM ve stylu periskopu

Nedávno představený Motorola edge 20 pro zachycuje úžasné detaily z neuvěřitelných vzdáleností díky novému 50-násobnému SuperZoomu ve stylu periskopu a optickému přiblížení ve vysokém rozlišení

Obrázek: motorola edge 20 pro

Rodina motorola edge se vyvíjí spolu se spotřebiteli a nová řada smartphonů přináší špičkové funkce, díky nimž mají spotřebitelé na dosah technologie. Ty spotřetřebitelům uvolní ruce pro jejich kreativitu a pro to, aby mohli nacházet to, co je baví. Společnost Motorola sa zaměřila na vylepšení funkcí fotoaparátu v celé rodině motorola edge 20. Spotřebitelé se totiž ve svých smartphonech čím dál více spoléhají právě na fotoaparáty. Dnešní generace, která využívá sociální sítě, objevuje neustále nové způsoby jak sdílet své zážitky, fotografie a videa a dosáhnout tak více všemi smyslupnými způsoby. 

Všechna zařízení z nové rodiny motorola edge 20 jsou vybavena 108-megapixelovým hlavním fotoaparátem s technologií Ultra Pixel, která poskytuje neuvěřitelně ostrý a jasný obraz i v těch najnáročnějších světelných podmínkach díky 9-násobně větším ultra pixelom, což vám poskytuje 9-krát vyšší světelnou citlivost. Motorola edge20 pro, motorola edge20 a motorola edge20 lite vám pomohou rovněž vytěžit  maximum z každého okamžiku díky ultra širokoúhlému objektivu, který vám umožní zachytit ve skupinové fotografii 4-krát větší záběr scény. Zabudovaná funkce MacroVision vás dostane 5-násobně blíž k objektu, a to až na vzdálenost 3 cm. Takže i ty nejjemnější detaily zachytíte s větší ostrostí. S přední 32 MPx selfie kamerou natáčejte 4K video v úchvatné kvalitě a snímejte selfie vhodné pro Instagram ve dne i v noci, a to jak v interiérech, tak venku. Technologie Quad Pixel přináší 4-krát vyšší citlivost na světlo. Díky novým funkcím, které automaticky upravují expozici a vyhlazují nerovnoměrné tóny pleti, budete vždy vypadat co nejlépe.

Kamera se SuperZoomem ve stylu periskopu

Motorola edge20 pro disponuje prvním teleobjektivem ve stylu periskopu, který se v této třídě jen tak nevidí a který pro výjimečnou ostrost ohýbá světlo o 90 stupňů z 5-násobné vzdálenosti. Pro dosažení optického zoomu ve vysokém rozlišení musí fotoaparát zaostřit na větší vzdálenost. Proto musí být prvky objektivu v kamerovém modulu dál od sebe. Za normálních okolností by si vše vyžadovalo to, aby fotoaparát vyčníval z telefonu. Ale s novou technologiíu nazvanou „skládaná optika“ se fotoaparát v telefonu ukládá bokem a díky hranolu „lomí“ světlo v 90-stupňovém úhlu. To poskytuje o mnoho více místa na prostorové rozloženíá prvků objektivu a umožňuje uživatelům zaostřit z ještě větší vzdálenosti. 

Vylepšená kvalita přiblížení

Roztřesené ruce nemusí znamenat roztřesené fotografie. Optická stabilizace obrazu (OIS) na fotoaparátu se zoomem automaticky kompenzuje fotografie a videa, které jsou rozmazané v důsledku nechtěného pohybu fotoaparátu. Takže i když zaostřujete na maximum, jas a detaily zůstávají zachované. Optický zoom pomáhá také zlepšit kvalitu digitálního přiblížení, takže uživatelé dokáží dál zoomovat, a to bez snížení kvality obraz. 

Obrázek: motorola edge 20

Intuitivní uživatelské rozhraní Zoom

Aby bylo dosaženo více než 10-násobného přiblížení, zobrazuje nové uživatelské rozhraní malé okno, které zachovává širší zorné pole a vy jste se tak při dlouhém digitálním přiblížení neztratili. Tento zoom používá kvůli snížení přirozených otřesů, které vznikají tím, že držíte telefon v ruce, rovněž techniku ​​elektronické stabilizace. 

motorola edge20 pro 

Motorola edge20 pro představuje 50-násobný SuperZoom, který zachytává detaily z neuvěřitelných vzdáleností s neuvěřitelnou čistotou. Přináší též nový 108 MPx hlavní fotoaparát, který nabízí vynikající kvalitu a jeden z největších kamerových senzorů všech dob v optickém formátu 1/1,5 ”. A ještě jedna novinka, Motorola edge 20 pro dokáže nahrávat video v neuvěřitelném rozlišení 8K vhodném pro filmovou kvalitu. 

Obrázok: motorola edge 20 pro

motorola edge20 

Připravte se s motorola edge 20 na vše, ať už jste daleko, nebo blízko. Zachyťte vysoce kvalitní fotografie a videa s technologií Ultra Pixel a 30-násobným SuperZoomem. Snímejte křišťálově čisté fotografie z 3-násobné vzdálenosti pomocí speciálního teleobjektivu. S optickým přiblížením s vysokým rozlišením můžete zaostřit na dálku bez ztráty čistoty nebo jít ještě dál a zachytávat detaily pomocí 30-násobného SuperZoomu. 

Obrázek: motorola edge 20

to není vše

Motorola pokračuje v uvádění nových nástrojů a funkcí, díky nimž je zachycení vašich nejlepších fotografií jednodušší než kdykoliv předtím. 

Audio Zoom1  používá pokročilé mikrofony na zachycení zvuku objektu při filtraci okolního šumu a hlasů, takže odteď mají vaše videa zvuk, který chcete. 

V režimu duálního snímání můžete nahrávat video nebo fotografovat pomocí libovolných dvou kamer současně, takže můžete zachytit sebe i objekt, aby vám už nikdy neunikla žádná akce – nebo ani vaše reakce. 

Zpomalte akci na 960 snímků s vysokým rozlíšením za sekundu*, což je 4x pomalejší než v případě předchozích telefonů Motorola. Nahrávejte věci, které vaše oči nevidí, a natáčejte videa s úplně novou perspektivou. 

Díky funkcím umělé inteligence včetně automatického snímání úsměvu a inteligentní kompozice je fotografování hračkou. Novinkou je algoritmus Low Light AI Selfie, který zesvětluje stíny, snižuje zrnitost a vylepšuje barvy. A to najlepší? Nemusíte přemýšlet o přepnutí do režimu slabého osvětlení – zařízení to udělá za vás a při slabém osvětlení režim automaticky aktivuje. Tato funkce funguje před zachycením v hledáčku, takže je o mnoho jednodušší se vidět, když se nastavujete na selfie. 

Pokud chcete mít věci ve svých rukou, v režimu Pro máte dokonalou kontrolu nad nastaveními, které byste očekávali od profesionální zrcadlovky, jako je vyvážení bílé, rychlosti uzavírky, ISO, kompenzace expozice a zaostřování.

Proměňte papírové dokumenty na digitální soubory pomocí režimu skenování. Fotoaparát rozpozná obrys jakéhokoliv domumentu, který můžete upravit a potom uložit jako JPEG nebo PDF formát, který můžete sdílet s přáteli a kolegy.

Pokud se chcete dozvědět více o nových zařízeních Motorola, navštivte webovou stránku.

1 není k dispozici pro motorola edge 20 lite

O společnostech Lenovo & Motorola

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost z žebříčku Fortune Global 500 s obratem 60 miliard USD, která poskytuje služby zákazníkům na 180 trzích po celém světě. Soustředíme se na odvážnou vizi poskytovat chytřejší technologie pro všechny a vyvíjíme technologie, které mění svět a které každý den pohánějí (prostřednictvím zařízení a infrastruktury) a posilují (prostřednictvím řešení, služeb a softwaru) miliony zákazníků a společně vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost pro všechny a všude. Společnost Motorola Mobility LLC byla v roce 2014 zakoupena společností Lenovo Group Holdings. Motorola Mobility je dceřinou společností ve stoprocentním vlastnictví společnosti Lenovo a je zodpovědná za návrh a výrobu všech mobilních telefonů a řešení pod značkami Moto a Motorola. Chcete-li se dozvědět více, navštivte stránky https://www.lenovo.com a přečtěte si nejnovější zprávy prostřednictvím našeho StoryHubu a blogu Motorola Global Blog.

Sledujte společnost Motorola na sociálních sítích

Facebook: https://www.facebook.com/MotorolaCZSK Instagram: https://www.instagram.com/motorolaczsk/